Telefon Aranma Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Samsung J7 Prime + TürkTelekom hat kullanıyorum. Sabah telefon sessizde kalmış bir arkadaş aramış. "30 kere aradım seni , her seferinde çaldı" demesine rağmen bende 8 kere aradığı gözüküyor. 

Şebeke çekmediği zaman sms geliyor. Fakat çekmeme gibi birşey söz konusu değil.(sms yok) Telefonum her hangi bir telesekretere vs. de yönlenmiş değil. Arkadaşta arama kayıtlarını attı cidden 30'a yakın aramış. Ve hepsinde uzun uzun çaldırdım diyor.

Böyle bir olay yaşayan var mı ? Ve bu neyden kaynaklı , telefondan mı , hattan mı , nasıl çözeriz ? 

italyan tarafından 19/Ağu/19 12:26 tarihinde düzenlenmiştir

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Evet Türk Telekom hatlarda olan bir olay.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

bizdede bayramda

telefonu arıyorsun ne çalıyor ne kapanıyor ne aradığınız kişiye ulaşılıyor . kısaca hiç bir şey yapmadan öyle duruyordu . ve bu 1,5 gün sürdü 

ve kendi kendine geçti

hat türktelekom 

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

2.5 senedir yaşadığım problem hocam, tt + iphone7 kullanıyorum.

telefon gözümün önünde çektiğini gördüğüm halde çekmediğini biliyorum. hissediyorum:D

telefon elimde nette takılırken arayıp ulaşamayanlar mı dersin filan bir sürü muhabbet var denediğim binlerce şeyden sonra çözüme kavuşmayınca saldım ben de.

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackstone_tr
    blackstone_tr's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı

Samsung J7 Prime + TürkTelekom hat kullanıyorum. Sabah telefon sessizde kalmış bir arkadaş aramış. "30 kere aradım seni , her seferinde çaldı" demesine rağmen bende 8 kere aradığı gözüküyor. 

Şebeke çekmediği zaman sms geliyor. Fakat çekmeme gibi birşey söz konusu değil.(sms yok) Telefonum her hangi bir telesekretere vs. de yönlenmiş değil. Arkadaşta arama kayıtlarını attı cidden 30'a yakın aramış. Ve hepsinde uzun uzun çaldırdım diyor.
    o
    Böyle bir olay yaşayan var mı ? Ve bu neyden kaynaklı , telefondan mı , hattan mı , nasıl çözeriz ? 

arkadaşın telefondan baktınmı cidden 30 kere aramışmı

o yalan söylüyor gibime geliyor

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    blackstone_tr bunu yazdı
    italyan bunu yazdı

o

arkadaşın telefondan baktınmı cidden 30 kere aramışmı

o yalan söylüyor gibime geliyor

Arkadaş doğru söylüyor. 30 kere aramış , benim telefona 8 arama düşmüş. Arada tek tük yaşıyordum bu durumu ; "aradık açmadın" diyenler vs. açıkçası aradıklarını falanda telde görmüyodum. Sıkıntılı bir durum sebebi türktelekomsa hattı değiştiririm. 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    crystalmeth bunu yazdı

telefon gözümün önünde çektiğini gördüğüm halde çekmediğini biliyorum. hissediyorum:D

telefon elimde nette takılırken arayıp ulaşamayanlar mı dersin filan bir sürü muhabbet var denediğim binlerce şeyden sonra çözüme kavuşmayınca saldım ben de.

Arayıp ulaşamayanlar telefonun çaldığını söylüyor mu peki ? Hani çekmediğinde aradığınız numaraya ulaşılamıyor diyor falan ama bu durumda bildiğin baya uzun uzun çalmış.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

Ben şebeke ile ilgili durumlarda telefonu uçak moduna alıp tekrar normale çeviriyorum 

bazen çözülüyor 

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Olay Türk Telekom kaynaklı tamamiyle. Yoğunluğu baz istasyonu kaldıramıyor. Bunu Almanyada bir operatör daha yapmış sağlam ceza yemişti.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bunun haricinde sıkıntı oluyormu telekomda paketleri uygun fiyatlıymış geçmeyi düşünüyorumda

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    crystalmeth bunu yazdı

Arayıp ulaşamayanlar telefonun çaldığını söylüyor mu peki ? Hani çekmediğinde aradığınız numaraya ulaşılamıyor diyor falan ama bu durumda bildiğin baya uzun uzun çalmış.

yok hocam, ama benzeri türev de bir çok olay gerçekleşiyor artık takmadığım için çok problem olmuyor :D

“Fortes Fortuna Adiuvat”
Toplam Hit: 1125 Toplam Mesaj: 11
turktelekom samsung j7 hat sorunu aranma sorunu