Telefon Güncelleme Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bintang_Merah
    Bintang_Merah's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bende bir tane mesa var android 4.2.2 ben bunu günvelleyebiliyormuyum. aranızda işin piiri  telefoncular var mı.

güncelleştir diyorum ama en son sürüü kullanıyor diyo telefon. ama kullandıgım versiyon androidden daha üst sürümleri var.

İşinin Erbabı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    Bintang_Merah bunu yazdı

bende bir tane mesa var android 4.2.2 ben bunu günvelleyebiliyormuyum. aranızda işin piiri  telefoncular var mı.

güncelleştir diyorum ama en son sürüü kullanıyor diyo telefon. ama kullandıgım versiyon androidden daha üst sürümleri var.

o model için desteklenen son sürüm 4.2.2 dir o yüzden. 

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bintang_Merah
    Bintang_Merah's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

up

İşinin Erbabı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Telefonun ne markasını ne modelini yazmışsın sonra yardım istiyorsun. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baracuda81
    baracuda81's avatar
    Erkek

Her telefon markası son sürüm androide güncellemiyor. Ama rom yükleyerek daha güncel ve hızlı çalıştırman mümkün. Telefon modelini ve xda diye arat bir sürü rom bulursun. Ben telefonumda custom rom ile 4.4.2 kullanıyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Telefonun ne markasını ne modelini yazmışsın sonra yardım istiyorsun. 

Adam doğru söyluyor !!!

Neyi guncellemeye calsııyorsun?

İmza YOK !!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moustache
    moustache's avatar
    Erkek

benim bir arabam var modifiye ettircem parçasını bulamıyorum işin piri modifiyeciler var mı ?

buralar eskiden dutluktu..
Toplam Hit: 546 Toplam Mesaj: 7