Telefon Hat Çalıştırmaz Oldu.. !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    ya bu devletin işine akıl sır felan erdiremez oldum.. bu telefon kayıt olayları çıktıktan sonra telefona 5 tane kayıt et mesajı geldi hepsine evet dedim yolladım 250 ye yakın kontör gitti üstüne 20 milyon bayılıp bidaha kayıt ettirmek zorunda kaldım bugünde telefon hiç bi kartı çalıştırmaz oldu.. baktım noluoz lan die netten imei nosu kayıtlı deil ! bu nası iş ??? ... napıcam ben şimdi 900 milyonluk tel uçtu gitti.. hadi telefonunda deilim giden bi telefon olsunda bu ülkede yapılan işler nası işler ? .. iyice dellendim ya... var elimde belge yarın gidip sokucam bi yerlerine eğer açılmaz düzeltilmezse kafalarında parçalayacam o telefonu ! .. varmı başına böyle bi iş gelen mürid bi akıl fikir alayım yav .. kalmadı bende hiçbişey düşünecek akıl..

:|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    Ne diyim :D bi bardak souk su verebilirim sana ama :)

:)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    sana gelen mesajlarda senin bu telin imei nosu mu vardı?
    telefon ikinci el ise çalıntı olabilir o sebepten dolayı savcılıktan kapattırılmış olabilir.

ftw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    telefon spot .. ama aldığım adam daha sonradan fiş kesti.. bana gelen mesajlarda telefonun imei nosu vardı tabi yav .. hem savcılıktan kapattırılmış olsa bile elime yazı falan geçmesi lazım en azından uyarı mesajı hiçbiri yok ... deli olcam .. kaç ay geçti kapatılmadı bugünü mü buldular ..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek
    Ben telefoncuyum.Telefon spot olduu için kapanmıştır.Son 20 gündür bayağı bi gelen var bizede bu sorunla ilgili.Eğer aldığın kişi sana fatura kestiyse Türk Telekominikasyona bu fatura ile başvurabilirsin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    bilgi için sağol :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    açmazlar insan hakları mahkemesine kadar git a.q. kurumları ii ce yoldan çıktı o kadar milletten para topladılar o parayla bu devletin değil arjantinin bile borcu kapanırdı a.q. hakkını ara abicim

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MoMoSH
    MoMoSH's avatar
    Erkek
    ya bende anlamıyorum bu işi yaa...

baba yurtdısından tel getircekler bana ama tereddutluyum kayıt işi için...

kayıt için ne gerekiyo.??

(ayrıca tel faturasız)

MADEM Ki ERMENiSiN, iSTEMEDEN VERMELiSiN :) puhhah
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    hoca internetten baktığın imei numaraları güncellik içermiyor dikkat et..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    http://imei.tk.gov.tr/ bu adresten kontrol ettim.. yav ta ne zaman yaptırdık kaydı .. kafam iyice allak bullak .. belki telde sorun vardır die format vs attım ama sonuç yok .. yarın ola hayır ola.. yapcak bişe yok :(

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    bu devletin yaptığı işe akıl ermiyor zaten.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
Toplam Hit: 1446 Toplam Mesaj: 11