folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Telefon Kulaklık Girişini Geçici Süre Devre Dışı Bırakabilir Miyiz?

Telefon Kulaklık Girişini Geçici Süre Devre Dışı Bırakabilir Miyiz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

Selam müritler,

Telefon galaxy j7 pro başlıktanda anlaşılacağı üzere telefonun kulaklık girişini geçici süre devre dışı bırakıp tekrar aktif edebileceğimiz bir program falan var mı ? yada kendi sistemi üzerinden programsız yapabilir miyiz? veya böyle bir şey mümkün mü ? 
    Netten bakıp bakıştırdım ama bir sonuca varamadım.. Şimdiden teşekkür.

Edit: Android sürümü 7.0,

tolgaStain tarafından 18/Eki/18 00:59 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

bri ara forumda bir mürit android için uygulama tarzı şeyler yazıp bunları telefonda kullanıyordu. konusu vardı ama baktım, bulamadım. o konuda misal gelen sms'leri okuyan ve sana ileten bir uygulama yapıyrorsun ve sana iletiyor. ya da başka başka şeyleri tek tuşla yapmana olanak sağlayan şeyler. anlatamadım ama konusu vardı :( oradan sana iş çıkabilir gibi.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Root yapıp Link2SD ile kulaklık takılınca devreye giren uygulama bulunup dondurulabilir. 

Ancak Samsung cihazlarda root yapmak garantiyi iptal ediyor ve geri dönüşü yok. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chislonchow.toggleheadp

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

bri ara forumda bir mürit android için uygulama tarzı şeyler yazıp bunları telefonda kullanıyordu. konusu vardı ama baktım, bulamadım. o konuda misal gelen sms'leri okuyan ve sana ileten bir uygulama yapıyrorsun ve sana iletiyor. ya da başka başka şeyleri tek tuşla yapmana olanak sağlayan şeyler. anlatamadım ama konusu vardı :( oradan sana iş çıkabilir gibi.

Hocam sanırım benden bahsediyorsun makrolardan 

Konuya gelince bakmak lazım biraz araştırayım

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

aynen hocam, senin konulara da baktım bulamayınca kaldı öyle havada. mümkünse link at biz de favorilere ekleyelim. oradan iş çıkıyordu :))

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

aynen hocam, senin konulara da baktım bulamayınca kaldı öyle havada. mümkünse link at biz de favorilere ekleyelim. oradan iş çıkıyordu :))

https://www.tahribat.com/forum/ucret-karsiligi-android-makro-yazilir-231961

https://www.tahribat.com/forum/automate-yararli-makro-paylasimi-227222

buyur hocam

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi

Başka konu açmadan bende sorayım telefonumda kayıtlı kişilerin whatsapp durum paylaşımlarındaki video ve fotoğrafları telefon otomatik kaydediyor iptal edilebilir mi bu özellik bazen iyi oluyor durumuna bakmadan kaydettiği yerden video ve fotoğraflara bakabiliyorum ama milletin videosu fotosu niye telde yer işgal etsin 

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

rom dosyaları içerisinden illaki ayarlanır geliştirici forumlarına konu aç hocam ...

next next next install
Toplam Hit: 1070 Toplam Mesaj: 9
telefon devre dışı kulaklık telefon