Telefon Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek

Arkadaşlar max 3800 verebileceğim bir telefon arayışındayım. Poco x3 pro 8/256 ya da Realme 8 pro arasında kaldım (sizin önerdiğiniz başka telefon varsa onlara da bakabilirim). Sizce hangisini almalıyım ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Bu fiyata en yakın Samsung A52 var. en alınabilir telefon, belki kupon,kampanya falan derken dediğiniz fiyata yakın indirimler alırsınız.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/674215-676896/poco-x3-pro_realme-8-pro/

Karşilaştirma da poco daha iyi puan almiş. Poco kulaniyorum memnunum realme kulanmadim. M2 de düşünebilirsin bence samsung daha uzun yillar kulanilabilir. 

Baktığınız benim gördüğünüz sizsiniz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek

poco x3 pro , a52'den özellik olarak daha iyi değil mi?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek
    yyasinn bunu yazdı

İşlemci olarak daha iyi burdan ikisinin de özeliklerine bakabilirsin..

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/655654-674215/samsung-galaxy-a52_poco-x3-pro/

Senin telefondan beklentin nedir ona güre seçmelisin. Oyun telefonudur poco güçlüdür. 

Baktığınız benim gördüğünüz sizsiniz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fie
    Fie's avatar
    Erkek

Poco X3 pro 8/256 bende var hocam. Pubg Filan akıyor herşeyi çok güzel yeterli.

Ama sakın ****ALMA**** 

4.ayinda ghost touchlar başladı. Kendi kendine manyak manyak dokunuyo. Ekranı kapatıp açınca duzeliyo. Ama hızına yetisemezsen ortalığı berbat edecek şeyler yapiyo. Araştırdım kronik bulaşma bu serefize 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    Fie bunu yazdı

Ama sakın ****ALMA**** 

4.ayinda ghost touchlar başladı. Kendi kendine manyak manyak dokunuyo. Ekranı kapatıp açınca duzeliyo. Ama hızına yetisemezsen ortalığı berbat edecek şeyler yapiyo. Araştırdım kronik bulaşma bu serefize 

aynı sorunu halen yaşıyorum  herşeyi mükemmel ama ghost touch muhabetti var can sıkıcı

salla gitsin ölecez zaten :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WindayS
    WindayS's avatar
    Erkek

.

WindayS tarafından 13/Kas/21 01:00 tarihinde düzenlenmiştir

Yaptıklarını değil Yapacaklarını düşün
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    yyasinn bunu yazdı

A52 'de stabilite olarak hiçbir sorun yaşamazsın saçma sapan hatalar veya bug tarzı şeyleri yoktur ayrıca 2 ana sürüm güncellemesi alacak ois özelliği olan tek telefon bu fiyata 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek

Hepsiburada da 3550 TL'ye x3 pro 8/256 perşembe günü aldım bugün elimde olur.  Bu kadar kronik sorunu varsa o zaman kutuyu açmadan direkt iade edeyim.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek
    blackhorror bunu yazdı
    Fie bunu yazdı

Ama sakın ****ALMA**** 

aynı sorunu halen yaşıyorum  herşeyi mükemmel ama ghost touch muhabetti var can sıkıcı

Ghost touch muhabetini nasıl çözüyorsunuz ? 12.5.x sürümlerinde  ve tianma panellerde bu Ghost touch sorunu çıkmış. Sizin sürümler kaç ve telefondan bakabilir misiniz hangi panel kullanılmış sizde  ? 

yyasinn tarafından 13/Kas/21 12:22 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 1065 Toplam Mesaj: 11
öneri telefon real me telefon poco