folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Telefon Satışı İçin Hangi Sistem Kullanılmalı?

Telefon Satışı İçin Hangi Sistem Kullanılmalı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gözlükçü
    vanhelsink
    vanhelsink's avatar
    Erkek

evet arkadaşlar başlıktata belirttigim gibi telefon satışı yapılacak ve sadece 5-6 adet ürün satışı yapılacak.

kapıda ödemeli olarak satış imkanı olacak ve facebook reklamlarından gelen telefonla siparişler alınacak 

domain ve hosting hazır . bu tarz bir iş için ne tür bir alt yapı kullanmalıyım ve bunun için elinde ücretli veya ücretsiz tema ,script vb şeyleri olan varmıdır ? 

şimdiden teşekkürler

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

opencart kullan hocam

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gözlükçü
    vanhelsink
    vanhelsink's avatar
    Erkek
    koray bunu yazdı

opencart kullan hocam

hocam opencart daha önce kullandım başka bir iş için ama bu iş için pek uygun degil 

bu tarz bir şey arıyorum olursa süper olur : http://telefondiyari.com/

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

landing page tarzı templatelere bak hocam espower scriptlerini paylaşmıştı bi arkadaş onun icinde tek sayfalık ürün satış scriptleri vardı bi ona bak ya da wordpress shopping temalarına bak

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Gösterdiğin örnek site HTML. Uğraştırır ama çekme şansın var sanırım.

Eski zamanlar olsaydı elimde birsürü ürün satış sitesi teması vardı hatta zamanım olsa o göstediğin örnek sitenin aynııs şeyederdim de :D 

Hep birilerinin yanında çalışıp gerekli kar payını almadığım bıraktım bir süredir takip ediyorum öyle. Replika telefon satacaksı galiba. 

HTML bilgin varsa sana göre bir temam olması gerek akşam atayım ama dediğim gibi at kur değil bendekiler. Zamanım olmadığı için destek veremem sadece dosyalarını veririm kendin kurcalayıp yapmaya çalışırsın artık. 

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gözlükçü
    vanhelsink
    vanhelsink's avatar
    Erkek
    kadirozdemir bunu yazdı

Gösterdiğin örnek site HTML. Uğraştırır ama çekme şansın var sanırım.

Eski zamanlar olsaydı elimde birsürü ürün satış sitesi teması vardı hatta zamanım olsa o göstediğin örnek sitenin aynııs şeyederdim de :D 

Hep birilerinin yanında çalışıp gerekli kar payını almadığım bıraktım bir süredir takip ediyorum öyle. Replika telefon satacaksı galiba. 

HTML bilgin varsa sana göre bir temam olması gerek akşam atayım ama dediğim gibi at kur değil bendekiler. Zamanım olmadığı için destek veremem sadece dosyalarını veririm kendin kurcalayıp yapmaya çalışırsın artık. 

hmm tamam hocam ozman şimdilik kalsın sendekiler eger hiç olmassa senden yardım isteyecem :) maalesef html bilgim yok 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

p.m attım elimde hazır bir script var bir firma için yaptığım dilersen alırsın dilersen aylık kiramala ile kullanırsın.

geri dönüşünü bekliyorum

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

hacı hazır kullan 
    nette bulduklarımdan biri 

https://disk.yandex.com.tr/public/?hash=gMWfba4IAu6VUcNzRMHdVm6h1CaVd7I13sL1f4LrD5Y%3D

demo
     google tek ürün satış script yaz yüzlerce çıkar 

onekine?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gözlükçü
    vanhelsink
    vanhelsink's avatar
    Erkek
    SnipeTR bunu yazdı

p.m attım elimde hazır bir script var bir firma için yaptığım dilersen alırsın dilersen aylık kiramala ile kullanırsın.

geri dönüşünü bekliyorum

hocam şu an bütçe olarak aşar beni ama biraz elime para geçtikten sonra düşünebilecegim bir sistem 

Toplam Hit: 980 Toplam Mesaj: 9