Telefon Sd Kartı Görmüyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek

Merhaba müridler,

Geçen gün 32 gb sd kartı , note 2 cihazımdan arkadaş bakmak için çıkarmış.Kendi telefonuna takmış olabilir ; bir şey söylemiyor(Telefonu Samsung Galaxy Ace).

Şimdi sd kartı bilgisayara takınca görüyor fakat telefona taktığımda yok başka sd kartda taktım görmedi.Acaba yeni yüklediğim (yeni yükledim derken  1 ay olacak nerdeyse) romdan kaynaklanıyor olabilir mi ? 

Bütün uygulamalar sd kartta olduğu için hiç bir uygulamayı da açamıyorum 2 gündür ,baya kötü oldu düzeltmekle uğraşıyorum.Bilen varsa ya da yaşıyan bu durumu nasıl atlattığını söyleyebilir mi?

Şimdiden Teşekkürler.

İyi Forumlar.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

biçimlendir hocam

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek
    koray bunu yazdı

biçimlendir hocam

Denedim hocam söylemeyi unutmuşum. Hatta formatter adlı bir programla da denedim olmadı.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

en son benim 5800 görmemişti türkiyede 3 servis dolaştı en son fabrikaya gönderdiyler inceleşmesi için yeni tel gönderdiler :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

en son benim 5800 görmemişti türkiyede 3 servis dolaştı en son fabrikaya gönderdiyler inceleşmesi için yeni tel gönderdiler :)

Hocam garanti yok benim cihazda o yüzden yenisi olması imkansız bu romu değiştiricem belki ondan kaynaklanıyor olabilir.

Toplam Hit: 720 Toplam Mesaj: 5
sorun arıza sd kart