Telefon Şifresini Unuttum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Arkadaşlar telefonun açılış şifresini unuttum parmak izi ile kullanıyordum hep, şu an 15 dk kilitli apple şifrem aklım da ne yapabilirim pc de telefon yedeği yok iphone bulu da açık,kayıpsız nasıl kurtarırım,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Apple'i arıyordun onlar yardımcı oluyordu sanırım. öyle birşey hatırlıyorum ama.

bide bu dökümana baktın mı ? 

https://support.apple.com/tr-tr/HT204306

Eş zamanladıysan pc ile sanırım çözüyor.

wordros tarafından 18/Şub/18 22:54 tarihinde düzenlenmiştir

alektamovikmovik
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

icloud şifresini biliyorum faturam var parmak izi aktif sadece touch şifresini unuttum onuda fazla girdiğim için şu an telefon aktif değil,

Yarın arıyacağım telefon konuşması ile bu sorunu çözerlermi üstat,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

dökümanı inceledin mi yolladığım ?

alektamovikmovik
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı

dökümanı inceledin mi yolladığım ?

Onu daha önce inceledim orada sundukları çözüm telefonu silme, :(

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek

şifreyi hatırlamaktan başka yolu yok sanırım basit çözüm olarak, teknik olarak bruteforce mümkündür de ona özel ekipman bilgi vs lazımdır ve büyük ihtimalle sadece apple da ve fbi ın san bernardino saldırısı için yazılımsal destek aldığı firmada vardır

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek

Ekran kilidi unutulduysa cihazı kurtarma modunda sıfırlamaktan başka çare yok. Ancak daha önce rehberini ve fotolarını iCloud'a eşzamanladıysan o zaman onları yeni kurulumda getirme şansın var. Ekran kilidi unutulan cihazlarda sıfırlama harici alternatif yöntem yok ne yazık ki. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Apple mesaj attım 2 dk sonra aradılar applecare ile telefonunuza bağlanacağız dediler telefona onay verdim, arından çift güvenlik aşamasımı ne varmış telefonu sıfırlasan bile eski parolayı istiyor adamlar telefonumdan onu iptal ettiler sıfır kayıpla telefonumu kullanıyorum, yani adamlar bir tuşla direk telefonuma bağlandılar aq, :(

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Apple mesaj attım 2 dk sonra aradılar applecare ile telefonunuza bağlanacağız dediler telefona onay verdim, arından çift güvenlik aşamasımı ne varmış telefonu sıfırlasan bile eski parolayı istiyor adamlar telefonumdan onu iptal ettiler sıfır kayıpla telefonumu kullanıyorum, yani adamlar bir tuşla direk telefonuma bağlandılar aq, :(

:) :) :DDDDF

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Ben dedim sana :)

alektamovikmovik
Toplam Hit: 1549 Toplam Mesaj: 10
apple apple şifre unutma