folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Telefon Tavsiyesi Andorid Vs IOS Ve Telefon Ederi

Telefon Tavsiyesi Andorid Vs IOS Ve Telefon Ederi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Merhaba beyler bayanlar,

Telefonumu değiştirme kararı aldım artık sıkıldım ve bir yenilik yapma kararı aldım.Şuan kullandığım telefon LG G2 çok memnumum ama artık ios'a da bir şans vermek istiyorum.Fakat kararsız kaldım 5s ve 6 arasında hangisi tercih etmeliyim ve elimdeki telefonu ne kadara elden çıkartabilirim.

Aşağı yukarı 1 yıla yakın garantisi devam etmekte , kozmatik olarak 10 üzerinden 10 alır aldığım günden bu yana kırılmaz cam jelatin ve slim armor ile birlikte kullandım garanti yüzü görmemiş hor kullanılmamıştır.Telefonu aldığım anda duran arka jelatini hala durmaktadır.Teknosadan alınmıştır.16 GB Siyah Tüm içeriği durmaktadır kutusu sarj kulaklık vs.

Ignorance is bliss.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

6 al hocam

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

bence hiç masraf yapma bendeki iphone 5 le takas edelim :D bende androidi özledim çünkü :D

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

G2'yi 800'e satarsin. iPhone 6 tavsiye ederim.  Şarj ve kamera bakımından 5S'e fark atar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeratul
    zeratul's avatar
    Erkek

Konu takip+ Iphone 5c almak mı aynı fiyata Android mi  diye soru eklemek istiyorum

Bir de 5c'ye ne kadar daha güncelleme gelecek fikri olan var mıdır?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    zeratul bunu yazdı

Konu takip+ Iphone 5c almak mı aynı fiyata Android mi  diye soru eklemek istiyorum

Bir de 5c'ye ne kadar daha güncelleme gelecek fikri olan var mıdır?

2 ana sürüm Güncelleme daha alır. iOS 10 ile destegi biter. 3 yıl rahat gider. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    iphone 5s

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Hocam ben iosu biraz kullandim androidten sonra, hissettigim sey daralmislik,ozgurluklerin kisitlanmasi...multi tasking diye bisi yok.fb mesanger bile ayri acilio.o kucuk yuvarlak sey gelmio direk app i acior.ha yavasmi hic degil ama ben sevemedim.iphone 6 kullandim.

5 fln hic dusunme 6 cok guzel olmus bataryasida cok rahat 1 gunu cikartiyor.ios alacaksan 6 al 5s fln alma. Tabi ekonomik kismi sana kalmis

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı
    iphone 5s

iPhone 5s eskidi artık. Hele o batarya...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    iOs guncellemesi yapilmamis jailbreak'li iPhone 4 hala tek gecerim.
    Arada yeni uygulamalari kuramiyorsun ama olsun. 4 alacaksan elindekini satinca harcamak icin paran bile artar. telekom tarafından 30/Nis/15 15:24 tarihinde düzenlenmiştir

vatandaşa kafam girsin!..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı
    iOs guncellemesi yapilmamis jailbreak'li iPhone 4 hala tek gecerim.
    Arada yeni uygulamalari kuramiyorsun ama olsun. 4 alacaksan elindekini satinca harcamak icin paran bile artar.

Sonrada powerbank ile gezer. 

Toplam Hit: 1145 Toplam Mesaj: 11