Telefon Tavsiyesi(Beleş İletişim İçin)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tacir
    tacir's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bu yeni telefonlarda watssup fln la bedava konuşulabiliyormuş. Bende ailemle bedava konuşabilmek için 2 adet telefon almaya karar verdim. En fazla verbileceğim para tanesine 400 tl. Bu fiyata hangi telefonlar olabilir. Babam teknosa kataloğunda nokiax3-02i yi gördü bu iyiymiş dedi.Ben androidli bir telefon alsam  babamla bu dediğim işleri yapabilirmiyiz. Bu işlerden pek anlamıyorum kusura bakmayın.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

Nokia c3-00 whatsapplı kullanımda 1 hafta sarjı kullanırsın bitmez. Ben kendime almıştım bundan ama tabı bu ekstra telefondur 2.bi telefon alacaksan bunu al derim.

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

whatsapp diyorsan o mesajlasma yazılımı tabi olur benim ki samsung arkadaşın nokia whatsapp ile yazısıyoruz. bedava konusmak için viber,skype tarzı programlar cok iyi

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

hocam whatsup la beleş konuşma vs derken öle bişi zaten yok viber vs görüşme yaptırıyo.bunu yaparkende internete bağlı olman gerektiğini felan biliyosundur umarım. yani andorid telefone whatsup ı yükleyinc ehoop hadi beleş konuşak olmuyo :d internet üzerinden mesajlaşmanı(whatsup) ve görüşmelerini yapmanı sağlıyo(viber) bu programlar. bunuda her istediğin yerden yapman için internet paketi vs de alman gerekicek hangi operatörü kullanıyosan artık. ya da evden wireless ortamında yapıcaksın sadece, mesajlaşmak sıkıntı değilde telefonla konuşmak ne kadar sağlıklı olur bilemem :d

edit : türkçeme sıçayım hakaten

MaviGozluDev tarafından 23/Ara/12 12:42 tarihinde düzenlenmiştir

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

yorumları okumadım ama viber kullanırsın hocam galaxy gio veya young yani alt segment sana göre ama sarj konusunda birşey diyemem

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

ikinci el galaxy ace ve galaxy w bakabilirsin 400 civarına..

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tacir
    tacir's avatar
    Erkek

Yani babama nokia alırsam viber whatsupp kullanabilirim diyorsunuz. O zaman pedere nokia aldım gitti.

Bana ne önerirsiniz. Telefonda o beleş iletişim araçlarını kullanacağım. Gps olsun. çok kasıntılı çalışmasın yeter.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

beleş falan değil hoca, internet üzerinden.

viberin  nokia nın o modeline desteği var mı bir bak

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tacir
    tacir's avatar
    Erkek

Tamam hocam internet var evde. İnternet olan yerlerde konuşsam yeter. İşim gereği sürekli yurtdşındayım. Bir şekilde iletişmem lazım.

Toplam Hit: 1165 Toplam Mesaj: 9