folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Telefonda Hoparlör Açık Konuşurken Twitter Videoları Oynatılmıyor Sorunu

Telefonda Hoparlör Açık Konuşurken Twitter Videoları Oynatılmıyor Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar başlıkta anlattığım üzere telefonla hoparlörden konuşurken instagram, facebook ve (twitter hariç) başka bir uygulama açınca, telefon sesi de uygulama seside ikiside birlikte çıkıyor-çalıyor ( tabi genelde uygulamanın sesi sorunsuz çıksa da o sesi kendim kapatıyorum konuşmayı bölmemek için).

Ama twitter uygulamasını açınca fotoğraflara bakarken sıkıntı yok fakat videoyu açınca aşağıdaki gibi "Başka bir uygulama sesi kullandığı için bu video oynatılamadı" uyarısı alıyorum ve doğal olarak videoyu oynatamıyorum. Hani medya sesi kısık olsa da oynatmıyor twitter

Bu sorunun çözümü var mı? Her hangi bir ayarı var mı yardımcı olur musunuz?

Bu arada eşimle konuşurken bu durumu farkettim, onun telefon ipone onda böyle bir sorun olmuyor twitterda. (benim tel android samsung s6)

Teşekkürler.

eyuperol tarafından 28/Ara/22 21:51 tarihinde düzenlenmiştir

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

telefonla konuşurken bir yandan birşey izlemeyr çalışma fikri nerden geldi hocam :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

telefonla konuşurken bir yandan birşey izlemeyr çalışma fikri nerden geldi hocam :)

Bu soruyu bekliyordum sormayın  ya da telefonla konuşurken neden birşey izleme gereği duyuyorsun diye sormayın diyecektim ama yazana-sorana yanıt yazayım dedim :)

Hanımla konuşurken saatleri bulunca sosyal medyaya bakma ya da bir birimize birşey gönderme oluyor hocam, gönderi video olunca sıkıntı olduğunu farkettim çözüm için araştırma yaptım ama çözüm bulamayınca konu açayım belki bilen vardır yardımcı olurlar dedim :)

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
Toplam Hit: 729 Toplam Mesaj: 3
twitter video ses sorunu