folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Telefonu Yamulttum, Ucuz Bi Alternatif Model Lazım

Telefonu Yamulttum, Ucuz Bi Alternatif Model Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Moralim bozuk >°<

Eşya yerleştirirken telefonu bagaja sıkıştırdım arka cep iphoneu gibi yamuldu aygıt. Arka kapak cam, tuz buz. Ekran maşallah bombeli oldu biraz renk attı ama bana mısın demiyor. İç aksamda sıkıntı yok gibi hücresel, wifi, Bluetooth, gps, ne ararsan hepsi çalışıyor. Neyse fixpack denilen bi zımbırtı vardı oraya göndericem. Tamir edemeyiz diyecekler muhtemelen ordan da hakem heyetine geçicem. 

O arada kullanabileceğim ucuz bişey arıyorum 500-1000 tl civarında falan. Android olsa güzrl olur.

Xiaomi mi6 idi yamulan. Gayet memnunum xiaomiden. Onun modelleri olur, huawei falan güzel bişeyler yapıyorsa o olur, o tarz enteresan markalara sıcak bakıyorum. Nedense samsung deyince sinirlerim geriliyor sevemedim bi türlü. Yine de her türlü tavsiyeye açığım

Teşekkürler 

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Sabah ta diğer konuya yazdım . A101 de xioami not 5a var 700tl

https://www.a101.com.tr

2. İlan inceleyebilirsiniz . 

samaccc tarafından 05/Oca/18 13:31 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

500 liraya açık konuşmak gerekirse ikinci elde bile kasma yapmayan sağlam telefon bulamazsın.

Önerim Xiaomi Mi 4. Sıfırları 600-700 lira arası. Şuan ki orta seviye cihazları bile tokatlar. Malzeme kaliteside şimdiki Xiaomi'lerin aksine çelik olduğundan daha sağlam. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

500 liraya açık konuşmak gerekirse ikinci elde bile kasma yapmayan sağlam telefon bulamazsın.

Önerim Xiaomi Mi 4. Sıfırları 600-700 lira arası. Şuan ki orta seviye cihazları bile tokatlar. Malzeme kaliteside şimdiki Xiaomi'lerin aksine çelik olduğundan daha sağlam. 

Note 5a ya ne diyorsun, 2gb ram düşündürüyor biraz

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Mi4 ekran, işlemci ve ram konusunda her türlü döver. Mi 4'ün tek eksiği hafıza kartı takılmıyor. 16 GB'a mahkumsun.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

yamultuuğun cihaz ney hocam ?

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Mi4 ekran, işlemci ve ram konusunda her türlü döver. Mi 4'ün tek eksiği hafıza kartı takılmıyor. 16 GB'a mahkumsun.

16gb ölüm 128den sonra :D

@devilkingtr Mi6 yamulttum hacım bagaja sıkıştı

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bu yorumdan sonra alacagim

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    C-force bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Bu yorumdan sonra alacagim

Hafıza hariç pişman etmeyecek bir cihaz öneririm. Fiyatına göre alınabilecek en iyi cihaz. 

https://www.youtube.com/watch?v=b9Z3WsNZveI

mkyb tarafından 05/Oca/18 20:48 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheLaz
    TheLaz's avatar
    Erkek

Al bir Xiaomi Redmi Note 4 bak keyfine. Bu cihazdan yazıyorum. 800'e aldım. Tam bir f/p ürün. 

Bakın benim parolam sevgidir. Ama ben şiddeti de yerine göre enstrüman olarak kullanırım.
Toplam Hit: 1403 Toplam Mesaj: 10
telefon önerisi fixpack telefon yamuldu