folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Telefonunuzu Tek Bir Tuşa Bile Basmadan Yönetin

Telefonunuzu Tek Bir Tuşa Bile Basmadan Yönetin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flayk
    flayk's avatar
    Erkek

Telefonun tek bir tuşuna bile dokunmadan bilgisayar üzerinden telefonu kullanabilirsiniz

ImageExpo Developer Edition 3.5.3 Full Cracked (Telefon Ekranını Bilgisayarda Gösterir ve Bilgisayardan Telefonunuzu Kullanabilirsiniz)

Nokia 3250 (S60 3rd Edition)
    Nokia E60 (S60 3rd Edition)
    Nokia E70 (S60 3rd Edition)
    Nokia N73 (S60 3rd Edition)
    Nokia N80 (S60 3rd Edition)
    Nokia N91 (S60 3rd Edition)

Nokia N80 de test ettim

Başlıyoruz…

ZIP dosyasını bilgisayarınızda herhangi bi yere çıkarın.

İlk önce “ImageExpoDeveloperEdition_3.5.3″ isimli programı bilgisayarınıza yükleyin

Kurulum sonunda programı çalıştırmayın çünkü crack yapıcaz

Daha sonra yine indirdiğiniz dosyada bulunan “SYSOPENDIGIA.Image.Expo.Dev.Edition.v3.5.3.S6 0v3. SymbianOS9.1.Cracked-BiNPDA” klasörüne girin burdan “Crack” Klasörüne girin “imageexpodev” isimli dosyayı kopyalayın ve “C:\Program Files\SysOpen Digia\ImageExpo Developer Edition\lib” içerisine yapıştırın böylece crack işlemini tamamlamış oluyoruz.

Son olarak telefonla bilgisayarın bağlanması için gereken yazılımı telefona yükleyelim indirdiğiniz dosyadaki “SYSOPENDIGIA.Image.Expo.Dev.Edition.v3.5.3.S6 0v3. SymbianOS9.1.Cracked-BiNPDA” klasörüne girin “ImageExpoDeveloper_S60_30_3.4.3″ yazan programı telefonunuza yükleyin ve çalıştırın.

Seçeneklerden Connect deyin ve bağlantı tipinizi seçin. Ben USB / Cable bağlantısını seçtim. Tabii siz farklı birşey seçebilirsiniz. (Mesela: Bluetooth)

Daha sonra masaüstündeki “ImageExpo Developer Edition by SysOpen Digia” programını çalıştırın. Hepsi bu.

Artık telefonunuza hiç dokunmadan telefonunuzu kullanabilirsiniz. Mesaj yazabilir, gönderebilir, arama yapabilir, gelen aramalara cevap verebilir, bluetooth’u açıp kapayabilir, kısaca telefon elinizdeyken ne yapıyorsanız bilgisayara bağlıyken de onu yapabilirsiniz.

NOT: Program masaüstüne kurulduğunda bir klasöre kısayol açıyor. O klasör kısayolundan Symbian 7 kullanıcıları (6600, 6630, 6670 v.s)
    Symbian 9 kullanıcıları (3250, N73, N80 v.s.)
    Symbian Seri 80 kullanıcıları (Nokia Communicator v.s.)
    ve
    Symbian UIQ kullanıcıları da bu programı kurup kullanabilirler.

http://rapidshare.com/files/63028304/SysOpenDigia.ImageExpo.Developer.Edition.V3.5.3.for.Windows-intro.rar

aLLeSz VooR Me LaNd fl@yk De HaNdEn DiE AaN OnZe vLaG KoMeN MoGeN BrEkEn ToeN JiJ WeG WaS HeB Ik HeT BeGrEpEn DaT Ik Me ZelF NieT WaS ZoNdEr JoU MijN GeZiChT iS OuD GeWoRdEn zOaLs WijN En DaN BeLaNgRijK GeWoRdEn
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    n95 8gb dede calisirmi buarada fenadegil fantazi guzel olur :d

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flayk
    flayk's avatar
    Erkek

be_cool bunu yazdı:
    -----------------------------
    n95 8gb dede calisirmi buarada fenadegil fantazi guzel olur :d
    -----------------------------

n95 de

Symbian 9.1(S60 3rd)
     katogorisinde olduğu için çalışıyo olması gerek

aLLeSz VooR Me LaNd fl@yk De HaNdEn DiE AaN OnZe vLaG KoMeN MoGeN BrEkEn ToeN JiJ WeG WaS HeB Ik HeT BeGrEpEn DaT Ik Me ZelF NieT WaS ZoNdEr JoU MijN GeZiChT iS OuD GeWoRdEn zOaLs WijN En DaN BeLaNgRijK GeWoRdEn
Toplam Hit: 1164 Toplam Mesaj: 3