Televizyon Alacagim Tavsiye.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Selam hocalar.

900 tl ye kadar limitim var. Tv den pek anlamam  82 ekran olsa iyi olur. kaba taslak bir kac siteye baktim 

http://m.bimeks.com.tr/Urun/128077  soyle bir tv buldum. Sizce nasildir , veya tavsiye edebileceginiz baska marka model varmidir.

Tesekkurler.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Öncelikle ihtiyaçlarını belirlemeye çalış. Mesela bu tv de 3D var. Bu kadar küçük ekran için 3D bence gereksiz. Birde bu tvyi nerede nasıl kullanacaksın o da önemli. Oyun için alıyorsan input lag, dizi/film/sinema için alıyorsan contrast ve siyah-beyaz dengesi, belgesel için alıyorsan  parlaklık ve spor müsabakalarını izlemek için alıyorsan yine input lag ve parlaklık değerleri önemli.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

acelen yoksa 15-20 gü daha bekle bimeks yılbaşı indiriminde hem tv az ucuza alırsın hemde hediye çeki alırsın.

lg tv kullanıyorum (42lm640s)  sadece tv olarak kullanıyorum xd gayet idare ediyor.

samaccc tarafından 17/Kas/14 16:33 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı

Öncelikle ihtiyaçlarını belirlemeye çalış. Mesela bu tv de 3D var. Bu kadar küçük ekran için 3D bence gereksiz. Birde bu tvyi nerede nasıl kullanacaksın o da önemli. Oyun için alıyorsan input lag, dizi/film/sinema için alıyorsan contrast ve siyah-beyaz dengesi, belgesel için alıyorsan  parlaklık ve spor müsabakalarını izlemek için alıyorsan yine input lag ve parlaklık değerleri önemli.

Hocam Tv yi evde kullanacağım. D-smart  dizi film  belgesel izleyeceğim.  birde bizim yaramaz çizgifilm izleyecek o kadar.

samaccc  hocam gerekirse beklerim problem değil.

THT2005 tarafından 17/Kas/14 16:43 tarihinde düzenlenmiştir

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Bim ya da a101e dandik markalı 42' tvler geliyor ben seg aldım memnunum takip et oraları

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

Bim ya da a101e dandik markalı 42' tvler geliyor ben seg aldım memnunum takip et oraları

a101 de var 42' ama suresi ne zamandi bilmiyrm dun gormustum. Bitmis olabilir.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı

Hocam Tv yi evde kullanacağım. D-smart  dizi film  belgesel izleyeceğim.  birde bizim yaramaz çizgifilm izleyecek o kadar.

samaccc  hocam gerekirse beklerim problem değil.

Ailece.izleyecekseniz ve odanızda biraz genişse arkadaşların dediği.gibi 42 inç lere bak. Yılbaşında fiyatlar düşüyor. Bazen de Dh de ucuz kupon denk geliyor. Oraları da takip et. Oyun oynamayacaksan lg 42la - lb 620 serisi seni tatmin eder. La geçen senenin serisi ama güzel tv. Kapalı kutu bulabilirsen alabilirsin.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JCARLOS
    JCARLOS's avatar
    Erkek

gecen gun http://www.vatanbilgisayar.com/lg-32lb582v-3282-cm-fhd-smart-led-tv-cmr-100-hz-dahili-uydu.html

bunu alacaktım.şanssızlık sonucu SAMSUNG 32H5373 aldım.tabı gormedım henuz nasıl bısey.baska yere gıttı.dusunebılırsın

Coboller
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

linkte vermiş oldugun güzel hocam bende olsam onu alırdım

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

linkte ki ürün güzel LG 32 inch olan.

dün ben de inceledim az 100mhz olan 1000 lira bir üstü 1200 lira (yanlış hatırlamıyorsam 400mhz)

lg iyidir. bende  42LB serisinden aldım

http://www.vatanbilgisayar.com/lg-32lb582v-3282-cm-fhd-smart-led-tv-cmr-100-hz-dahili-uydu.html#ozellikler

LG kendi mağazasından al tavsiyem.

ruhi tarafından 17/Kas/14 21:14 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

Geçen hafta bende konu açtım hepsi burada dan lg 32 " wi-fi dahili uydu alıcılı smart tv aldım 1000 tl şu an izliyorum harika ses ve görüntüsü var tavsiye ederim 

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
Toplam Hit: 1126 Toplam Mesaj: 11