folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Teror Olaylari Uzerine Bir Yazi

Teror Olaylari Uzerine Bir Yazi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bu yazdiklarim tamamen kendi gorusumdur...

bir evin tek bir evladidir. Anne baba hisim akraba toplanir askere gonderir. maksad vatani gorevini yerine getirmesi icin. vatani gorev kutsaldir.
    Turkiye Cumhuriyetini parcalamak isteyen dis guclere engel olmak icindir.
    19-20 yasinda delikanlidir. deli-kanli. durmaz yerinde. askerde girer dis guclerle catismaya sehit duser.
    en guzel mertebe dir olen insan icin.
    ama olen degil geride kalanlar yanar, yikilir. bir evin tek evladidir. giden geri gelmez ve tek bir soz cikar "vatan sagolsun".

vatan sagolsun.

evet vatan sagolsun ama kimin icin ?
    her sehit cenazesi sonrasi iktidar cikar ve su bilindik cumlelerden biri cikar, baska bir soz cikmaz:

"sabrimiz tasmak uzere", "sabrimizi tasirmayin", "bizi boyle olaylarla sinamayin tepkimiz sert olur", "bu olayi gerceklestirenler hakettkikleri cevabi alacaklar", "terorle olan mucadelemizden asla vazgecmeyecegiz" ...........

bu kelimelerin hepsini soyleyenlere tek tek guluyorum ve onlara aciyorum.

en son yapilan aciklama; basbakan: "Şüphesiz ki bu saldırılar bizim birliğimizi beraberliğimizi bütünlüğümüzü asla zedelemeyecektir"
    bizim birligimiz beraberligimiz nasil bir bagdir ki zedelenmiyor, o kadar bomba patladi, 1 tugay asker sehit verdik hala zedelenmedi. peki neyi bekliyorsunuz ? bu birlik beraberligin zedelenmesini mi ?
    zedelenmesi icin ne yapmak gerekiyor ?
    bu sabir nasil bir seydir, nasil tasar, tasmasi icin ne yapmak gerekiyor, kac tugay asker daha sehit olmasi gerekiyor ?

sadece rte icin soylemiyorum onceki basbakanlarda ayni idi, bos tenekenin bos sesleri.

dagdaki terorist piyon bunu biliyorsunuz. onlari yonetenler bir karar aliyor ve beyni yikanan insanlar gelip catisiyor.

peki orda sehit olan asker sizlerin gozunde ne ? niye hala sizlerin alamadigi kararlar veya veremediginiz gosteremediginiz kararlar yuzunden oluyor. orda olen sehit olan askerler sizlerin gozunde "piyon" mudur.

kimse olen askerlerin arkasindan annesi babasi gibi aglayamaz, onlarin acisini onlardan daha iyi kimse bilemez.

ben dahil. cunku ben bir baba degilim, ben bir ana degilim, benim evladim yok. ama yillardir kararlilik gosteremeyen insanlarin, o koltuklarda oturan insanlarin evlatlari var.

mercedesle gezen, yalilarda askerlik yapan, curuk raporlari alan evlatlar var. hangi evlat hangi evlatdan ustundur. siz degilmisiniz butun insanlar esittir diye.

oy toplarken yaptiginiz konusmalarda bahsettiginiz soylediginiz din simsarligi yaptiginiz din de yazmiyor mu insanlara esit davraniniz diye butun insanlar esittir diye. senin evladin olen evlatlardan ne ustunlugu var. 

ciftci mehmetin oglu olmak sucmu, isci ali nin oglu olmak suc mu ? 

hala cikar oyunlarina sehitleri alet ediyorsunuz.

BU KADER ASKER SIZIN BOZUK DUZENINIZ, SIZIN RAHATINIZ, SIZIN RANTINIZ ICIN VERILMEDI...

ama bosverin

siz rahatiniza bakin, rantiniza bakin biz burda sizler icin canimizi veriyoruz. vatan degil sizin evlatlariniz sagolsun...

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

underzero çok doğru diyorsun hacı nasıl pkk lı gerilalar piyonsa malesef bizim askerlerimizde piyon olarak kullanılıyor...

boş tenekeden ses nasıl gelirya rte nin konuştuklarıda öyle geliyor abi konuşma icrat yap....

yok birliğimizi bütünlüğümüzü bozmaz gibi salakça laflar etme ver tepkini TSK da girsin ırağa ne olacaksa olsun...

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek
    hacı az bile soyledin buyuzden bazılarına yag ekmek için turk askerimizi şehit olmasına goz yuman capulcular kendi cocuklarını askere yollamıyor...

onekine?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaRdUcK
    BaRdUcK's avatar
    Erkek
    Hay ağzına sağlık . . .

imza mimza yok !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBarky
    DjBarky's avatar
    Erkek
    Bunca Yasanan Olaydan Sonra O Recepe Oy veren Adamın Aklını Sikeyim!... under Sanada Sonuna kadar katılıyorum kardesim.

Hayat, cinsel ilişkiyle bulaşan ölümcül bir hastalıktır. http://www.youtube.com/watch?v=qd4O2AtXYSo
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyRoN
    PyRoN's avatar
    Erkek
    Codißody bunu yazdı:
    -----------------------------
    Bunca Yasanan Olaydan Sonra O Recepe Oy veren Adamın Aklını Sikeyim!... under Sanada Sonuna kadar katılıyorum kardesim.
    -----------------------------
    kardeş küfürsüz konuş lütfen ben senin aklına ve oy verdiğin partine sövsem hoş olmaz değilmi?

Yürüüü Beaaa Ehli Deveee Endamını Göreyim,, Senle Geçen Günlerimin E*dadını S*keyim,, Mecnunmuyum Lan Bir a*m İçin Çöllere Düşeyim,, Senide Leylayida Mecnunuda S*keyim!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBarky
    DjBarky's avatar
    Erkek

ortada salak bi durum varsa ve parti bi s..me yaramıosa et Kardesim sende Canın saolsun.

Hayat, cinsel ilişkiyle bulaşan ölümcül bir hastalıktır. http://www.youtube.com/watch?v=qd4O2AtXYSo
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    çok güzel yazmışsın under abi..tamamen katılıyorum..

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

amerikan köpe4kleri bu ülkeden defolup gitmediği sürece bizim halimiz duman.

Irakta şurda burda milliyetçilik yoktu.Fakat Türk milletinin milliyetçiliği, Atatürk ilkelerindeki ırkçılık olmayan milliyetçilikten dolayı kavgalı olduğumuz kişiler ile düşmanda dost oluyoruz.

İşte bunu kullanarak gerek pkk gerek başka şeyleri alt edebiliriz.Türkiye 19 milyon asker çıkarta bilir şu an.Peki şunu soruyorum ya askere gitmemişler onlar şunlar bunlar eklenirse ne olur?Hadi geç 19 milyon asker ne demek?

Dünyada en fazla asker çıkartan ordu bizim ordumuz.Çünkü biz dış güçlere karşı bağlanırız.Fakat başımızdaki köpeklerin oğulları dışarda okuduğu, amerikanın dediğini yaptığı sürece işimiz bitik.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehdi_sencan
    mehdi_sencan's avatar
    Erkek

doğru diyorsun

onca askere yazık...

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    __d_mode__
    __d_mode__'s avatar
    Erkek
    doğru yazmışsın arkadaşım , ayrıca zumsuk: Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır , çok doğru bir söz
Toplam Hit: 1413 Toplam Mesaj: 11