Tezsiz Yüksek Lisans

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pekher
    Pekher's avatar
    Erkek

Agalar ben tezsiz yüksek lisan yapmak istiyorum devlet üniversitelerinde.Varmıdır tezsiz yapan veya bilgisi olan? Bana fiyatlar bölümler bilgilerin olduğu bi sitede önerebilirsiniz

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

www.google.com burda hepsi yaziyor

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı

Ovvv çok güzel siteymiş hacı seninmi ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hepimizin sitesidir o. kardes hangi bolum istiyorsun bolumun ne alanin ne boyle master mi yapilir

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pekher
    Pekher's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı

Herhangi bi bölüm için herhangi bi site arıyorum forum olur cart olur curt olur 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

abi bu dönem için diyosan çoğunun tarihi geçyo elini çabuk tut.. bide tavsiye gibi olmasın ama madem yapıcaksın tezli yap. maksat sadece askerden yırtmaksa tabi değmez tez yazmaya :d

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

fatih üniversitesi 11 bin dolara veriyordu galiba , 5bin miydi yoksa .  tabi bölümüne göre değişiyor hocam. 

http://www.yukseklisans.com.tr/okulucretleri.php   şuraya bir bak derim. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

Melikşah üniversitrsi mba ( master of business Academy ) için başvurdum. 1 Şubat'ta belli olacak fiyatı da KDV dahil 6.600,00 tl 

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pekher
    Pekher's avatar
    Erkek
    CiRKiN bunu yazdı

Melikşah üniversitrsi mba ( master of business Academy ) için başvurdum. 1 Şubat'ta belli olacak fiyatı da KDV dahil 6.600,00 tl 

Hocam 6.600.00 olan dönemlik fiyatmı yoksa 3 dönemlik fiyat mı?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kajmerpac
    kajmerpac's avatar
    Erkek

bahsettiğin mbe ise sakarya da e-mba fiyatı 4500 liraydı sanırım orda yapabilirsin bi bölüm belirmediğine göre muhtemelen askerlik içindiyorsun ama bence işine yarar bi yerde iyi bi bölümde yap.sadece askerlik için yapma derim bende tezsiz yapcaktım sonradan vazgectim nisanda askere gidiyorum .:)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pekher
    Pekher's avatar
    Erkek
    kajmerpac bunu yazdı

bahsettiğin mbe ise sakarya da e-mba fiyatı 4500 liraydı sanırım orda yapabilirsin bi bölüm belirmediğine göre muhtemelen askerlik içindiyorsun ama bence işine yarar bi yerde iyi bi bölümde yap.sadece askerlik için yapma derim bende tezsiz yapcaktım sonradan vazgectim nisanda askere gidiyorum .:)

Yok hocam askerlik için değil ben iktisat okuyorum son sınıf dış ticaret veya finans bölümlerinde düşünüyorum ama genel bi ortamı yoklayım istedim

Toplam Hit: 1134 Toplam Mesaj: 11