Ticket Kart?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Agreesive
    Agreesive's avatar
    Erkek

Arkadaşlar yeni bir işe başladım ticket kart verdiler içinede para yüklediler marketlerden gıda alışverişi yapabilceğimi söylediler nerelerde kullanabilirim ne alabilirim mesela bunun sınırı nedir mesela atıyorum o kart ile şarküteri ürünleri alabilirmiyim yada meyve sebze?

Dostu Çok Olanın Kervanı Kesilmez.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berkan360
    berkan360's avatar
    Erkek

Gezerken camlarda asılı olan kredi kart reklamlarını görmüşsündür.  Bazıları kapıda sallanır, bazılarını yapıştırırlar. Eğer büyük şehirdeysen hemen hemen post cihazı olan herkesle anlaşması var Ticket firmasının. 

Genelde yemek için kullanır çalışanlar.

Bu arada nerede çalışmaya başladın? 

HAYIRLISI OLSUN. Başarılar hayatta....

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chirkin01
    chirkin01's avatar
    Erkek

ticketin sembolu olan yerlerden gıda kategorisine giren herşeyi alabilirsin

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berkan360
    berkan360's avatar
    Erkek

Birkaç büyük şarküteri var Kadıköy'de oralardan kullanan tanıdıklarım var bu arada....

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek

Ticket, multinet ismine geçmemişmiydi yoksa farklı şeyler mi bunlar? Çoğu markette geçerli bunlar hatta bazı restorantlarda bile geçerli oluyor. Sigara, dergi ve gazete gibi şeyler alamıyorduk diye hatırlıyorum sadece ya da alırsak da pahalıya denk geliyordu.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gumusservi
    gumusservi's avatar
    Dişi

zamanın da makyaj malzemesi bile almışlığım var :D :D  toplu alışveriş yapabiliyorsun ama fiyatlar farklı oluyor ticket kullandığın için biraz daha yüksek oluyor.. ben toplu alışveriş yapıp evde ekmek arası tost falan hazırlardım işyerinde onu yerdim daha hesaplı oluyordu.. :))

Çok fotojenik bir "acı" çekiyorum. G ü l ü m s e . . .
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek

sen gel yanıma nasıl nerelerde geçer göstereyim sana :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

onu nakit paraya çevirecek bi yöntemi söylüyorum.denenmiştir yüzde yüz çalışır.

tanınmış marketlere giriyorsun..büyük ve tek parçalık bi ürün alıyorusun mesela ütü,yada büyük bi mutfak eşyası diyelim 100.00 tl tuttu.veriyosun ticket kartı ödemeyi ordan alıyorlar.fişide alıp çıkıyorsun

bi gün sonra mağazanın yolunu tutup malı iade etmek istediğini söylüyorsun.bi sebp bul işte eşim oklavayla dövdü,annem boynuma terlik attı.babam faullerimden tutup havaya kaldırdıgibi..dramatik olsun.. yada ürünü beğendmedim başka bişey alacam gibi.

geri ödemeyi nakit olarak yapacaklardır.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
Toplam Hit: 9811 Toplam Mesaj: 8