folder Tahribat.com Forumları
linefolder Programlamaya Giriş
linefolder Tiktok Uygulamasına Canlı İzleyici Botu Yapma(Beyin Fırtınası)

Tiktok Uygulamasına Canlı İzleyici Botu Yapma(Beyin Fırtınası)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seyhzade
    seyhzade's avatar
    Erkek

Merhabalar. Tiktok yayını için bot kullanıcının girip yayına mesaj ve beğeni atmabildiği yazılım istiyorum. Chatgptye göre python ve selenium ile web tarafına yapabilirim ama web kısmında yayını beğenme yok. 

İstediğim şu bot kullanıcı yayına girecek ve belli sayı beğeni atacak ve istediğim yorumu yayına gönderecek ama uygulama gibi davranmalı. Biraz araştırdım nino diye bir olay deniyor ama anlamadım. Böyle bir şey nasıl yapılabilir.  https://justanotherpanel.com/ burayı birisi önermişti beğeni var mesela demek ki yapılmış. Fikirleri bekliyorum koda dökülürse güzel paralar da kazandırır fikir olsun 

Önce hayaller ölür sonra insanlar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yapılır ama nasıl yapılır bilmiyorum. Geçenlerde bu şekilde çalıntı kartlarla para aklayanları polis paket yapmıştı.

https://www.youtube.com/watch?v=__cuZQ9rwes

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seyhzade
    seyhzade's avatar
    Erkek

up olsun. yok mu yol gösterecek

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

Appium a bakabilirsin. Test automation tool 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Yapılır ama nasıl yapılır bilmiyorum. Geçenlerde bu şekilde çalıntı kartlarla para aklayanları polis paket yapmıştı.

https://www.youtube.com/watch?v=__cuZQ9rwes

Ee yaptı da noldu. Hemen hepsi beraat. Hala para basıyorlar.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

apiumu yapıcaksın , dockerize edeceksın aynı anda sanal makınadan class iplere gore boleceksın , arada vnc kurup tunnelleeyceksın de , her tunelden aralık vereceksın , devops tutacaksın da kontaynerları cogaltıp ta araya yazdıgın api ile push notify edeceksın ya da , realtimedb den kontrol edip apiumu ugrasacaksın :D ölme eşşeğim ölme :D 

en temizi cloud emulator yapmak appium olmadan . 

zaten aşılıyor , bütçe varsa yapılır , yapanda kendıne yapıyor . reklam vs ıslerınde tıklama mevzuları ıcın algoritma bozuldugundan gırılmıyor. 

yoksa ben google aşan , sahibindende vs sıtelerden verı ceken alayını scrapleyen bot yazdım ama kendime .Gecen yaz hatta ne kadar blog varsa tarayıp spider crawl edıyordu. 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seyhzade
    seyhzade's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı

apiumu yapıcaksın , dockerize edeceksın aynı anda sanal makınadan class iplere gore boleceksın , arada vnc kurup tunnelleeyceksın de , her tunelden aralık vereceksın , devops tutacaksın da kontaynerları cogaltıp ta araya yazdıgın api ile push notify edeceksın ya da , realtimedb den kontrol edip apiumu ugrasacaksın :D ölme eşşeğim ölme :D 

en temizi cloud emulator yapmak appium olmadan . 

zaten aşılıyor , bütçe varsa yapılır , yapanda kendıne yapıyor . reklam vs ıslerınde tıklama mevzuları ıcın algoritma bozuldugundan gırılmıyor. 

yoksa ben google aşan , sahibindende vs sıtelerden verı ceken alayını scrapleyen bot yazdım ama kendime .Gecen yaz hatta ne kadar blog varsa tarayıp spider crawl edıyordu. 

Teşekkürler herkese . Kral bilgiler

seyhzade tarafından 03/Eyl/23 00:28 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 886 Toplam Mesaj: 7
tiktok bot tiktok canlı yayın bot