Time - 3 Bölümlük Hapishane Dizisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

3 bölüm zaten izlerken baymıyor. 

Müridin sitesinde varmış o yüzden Yandexle uğraşmayıp direk izleme linkini bırakıyorum.

https://www.dizibox.vip/time-1-sezon-1-bolum-izle/

mkyb tarafından 21/Tem/21 17:51 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

İzlenecekler listeme ekledim. Oz'u izlediğimden beri hapishane dizileri, filmleri hep çeker beni içine. Eyvallah.

Bu arada bu site hangi müridimizin ? 

hypnot1c tarafından 21/Tem/21 18:32 tarihinde düzenlenmiştir

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

eyv bakayim musait zmnda

İmzalamazsam ne olcak?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zengo
    zengo's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

3 bölüm zaten izlerken baymıyor. 

Müridin sitesinde varmış o yüzden Yandexle uğraşmayıp direk izleme linkini bırakıyorum.

https://www.dizibox.vip/time-1-sezon-1-bolum-izle/

kim hangi mürid :D o reklamlar ne öyle azıcık azaltın onları reklama dalıp diziyi unuttuğum oluyor

zengo tarafından 21/Tem/21 20:32 tarihinde düzenlenmiştir

kimse yeteri kadar meşgul değildir mühim olan önceliklerdir..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Görürse kendisi yazar belki kendini ifşa etmek istemeyebilir.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 709 Toplam Mesaj: 5
time