Tnc Xp Cd Yapimi (İstek)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gunduz
    Gunduz's avatar
    Erkek

başlik  tuhaf oldu idare edin

arkadaşlar şimdi  tnc xp cdsinin 2. cdsi var bilen  bilir :=)

ben  şimdi o cd gibi bi cd yapmak istiyorum maksat format sonrası butun programalrı yuklemek + bu  cdye

ben butun driverleri yuklemek ıstıyorum ses kartı olsun ekran kartı olsun vs..

şimdi 1.si bu cdyi nasıl  yaparım.

2.si ben butun anakart ve ekran kartı drıverlerının nerden nasıl ındırırım.. varmi tavsiye edebilecek olan..

maksat format sonrasi butun driverlerı ve programları yuklemek yardımcı olursanız sevınırım...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Gunduz bunu yazdı:
    -----------------------------

başlik  tuhaf oldu idare edin

arkadaşlar şimdi  tnc xp cdsinin 2. cdsi var bilen  bilir :=)

ben  şimdi o cd gibi bi cd yapmak istiyorum maksat format sonrası butun programalrı yuklemek + bu  cdye

ben butun driverleri yuklemek ıstıyorum ses kartı olsun ekran kartı olsun vs..

şimdi 1.si bu cdyi nasıl  yaparım.

2.si ben butun anakart ve ekran kartı drıverlerının nerden nasıl ındırırım.. varmi tavsiye edebilecek olan..

maksat format sonrasi butun driverlerı ve programları yuklemek yardımcı olursanız sevınırım...

ghost image almayı düşündün mü :) 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gunduz
    Gunduz's avatar
    Erkek
    Musket hocam sımdı kendı bılgısayarıma  ynalız format atmıyorum ayak ustu bılgısayar tahmır bakım onarım vs kendı bıldıgımce yapıyorum bazı arkadaslara format atımmı driverleri yuklıyemıyorum cdlerı vs.. yok  driver backup fılan programları var ama onlarda ne kadar saglıklı bılmıyorum
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    dostum bi alt konuda(toshiba ile başlayan)driver genious un full sürümünü verdim  bulabilrsin driverların hemen hemen hepsini o prgramla

Almanya Fatihi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Gunduz bunu yazdı:
    Musket hocam sımdı kendı bılgısayarıma  ynalız format atmıyorum ayak ustu bılgısayar tahmır bakım onarım vs kendı bıldıgımce yapıyorum bazı arkadaslara format atımmı driverleri yuklıyemıyorum cdlerı vs.. yok  driver backup fılan programları var ama onlarda ne kadar saglıklı bılmıyorum

Bir de DriverAgent diye bir program vardı

Bildiğim kadarıyla bu konuda en iyisi o. 

Backup programları gayet sağlıklıdır : )

Sadece nerenin backup'ını alcağını bilmek önemli. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

hajı öncelikle

http://wwww.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=sp3&folderid=69381

bunu indir dört dörtlük ayarlı herşeyi

daha sonra musketin dediği gibi driver agent , driver magic , driver genius bul indir pc ye driver 2 saat arama bırak proğram bulsun sana indirsin en güzeli budur.bütün anakart olsun ekran kartı olsun en kolay yöntemi budur.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gzx
    Gzx's avatar
    Erkek

nlite ile yapabilirsin ben bi arada yapmıştım o kadar zor birşey değil

driverlarını eklemek icin driverbase diye entegre programı var

google a katılımsız xp yazarsan birçok bilgiye ulaşabilirsin

"açık mı var la" yazdı diye ban yiyen adam !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek
    Bende öncelikle forumda arama yapmanı daha sonra google a katılımsız unattended silent program yapımı diye aratmanı tavsiye ederim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

nlite diye bişi var onla kurulum cdsine driver felan ekleyebilion

al sitesi buda http://www.nliteos.com/nlite.html

internetten biraz araştır birçok forumda nasıl yapıldıgı var 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByKuTsaL
    ByKuTsaL's avatar
    Erkek

Hocam bende tcnxp cıktıgı zaman merak sardım bu ıse nasıl yapılıyor dıye web sıtesıne takıldım 4 ay suan kendımı yetıstırdım Benım yaptıgım xpler kısaca ozetlıyım

sp3+entegreli içinde sıkıstırılımıs tam tamına 250 bın adet yuklu valla normal bı pcnın sulalesını  tanıcak sekılde tasarladım

ıkonlar sade ve duzgun duruyorlar orjinal Windows xp doayalarını aldım ve ıcıne edıtledım key derdı yok tam otomatık kurulum... beraber kurulan programlarda var örnek verırsek : office 2007 veya 2003 Msn Messenger your instatial Ccleaner

nod32 sınırsız kullanım Vista edition guncelleme derdı yok otomatık guncelleme zaten

hakkında bıraz bılgı verıyım

bır wındows xp cd sıne 2 yontemle drıver entegre edebılırsız ıster raıd ıster pc drıverlerı driver packs ve Nlite _Nlite pek tavsiye etmem cunku kurulum ekranında sorunlar yasatabılıyor en saglamı ıse driver pack

www.driverpacks.net"ten sruculerı ve programı ındırebılırsınız yakında vıdeo ıle karsınızda olucam...

suan hazırlıktayım tahribat için wındows xp medıye etcem tahmınımce 286 mb OLUcak yane 6 dakkada wındows xp kurulumu sadcece wındows xp olucak...

şimdili kalın saglıcakla

Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır...!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByKuTsaL
    ByKuTsaL's avatar
    Erkek

Sımdı senın soledıgıne gelelım gunduz arkadasım sen kısacası bı WPI ıstıyorsun ıstersen senın ıcın ve ahribat uyelerının yararlanacagı Bır WPI yaparım 60 programlık tam otomatIK BIR wpı ama suan 95 programlıga hazırlnaıyorum ınsallah  partların hepsını bırden yayınlıyacaım

Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır...!
Toplam Hit: 4439 Toplam Mesaj: 11