folder Tahribat.com Forumları
linefolder E-Book
linefolder TOEIC Sınavı İçin Acil Döküman Lazım Bulamıyorum

TOEIC Sınavı İçin Acil Döküman Lazım Bulamıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaCKaL
    JaCKaL's avatar
    Erkek

Arkadaslar Barron's TOEIC Test 4th Edition yada Thomson Complate Guide to TOEIC kitaplarinin pdf sini ariyorum calismak icin kitaplar piyasada biraz pahali oldugu icin netten bulamadim.. yardimci olan arkadas olursa cok sevinirim.. elinde toeic ile ilgili döküman yada baska bi önerisi olan varsa oda güzel olur..

choosing my confessions...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

googlede aratsan cıkıyor.Ben bulmustum bi ara

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Fazla thyci gördüm hocam seni?

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaCKaL
    JaCKaL's avatar
    Erkek
    dogru gördün sende mi öylesin yoksa :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

+1 diyim o zaman :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaCKaL
    JaCKaL's avatar
    Erkek
    eywallah rene dayii. ben baya bi aradim bulamadim.. yok mu elinde bu döküman olan?

Toplam Hit: 1880 Toplam Mesaj: 6