folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Toner Ile Fotoğraf Kağıdına Baskı Yapmak

Toner Ile Fotoğraf Kağıdına Baskı Yapmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek

hocam başlıktanda anlaşılacağı gibi tonerli yazıcımız var renkli http://www.tonerdolummerkezi.net/db/urunresimleri/xerox%206121.jpg bu şekilde yazıcımız, fakat 10*15 fotoğraf kağıdına toner ile baskı yapılabilirmi , kısacası toner ile foto baskısı alan varmı foto kağıdına

YALAN doğrudan, karanlık aydınlıktan kaçar. güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar.UNUTMA doğruların kaderidir yalnızlık. kargalar sürüyle KARTALLAR yalnız uçar, YAŞIYORUM YİNE ASLAN GİBİ..!------------------------------------------------------------------------------hacklink.info
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Renkli lazerler için de fotoğraf kağıdı var.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Kardeş 10x15 foto kağıdını o yazıcıya yerleştirme ayarıda yok,desteklediğini sanmıyorum.el ile yerleştirsende fotograf olarak basacagını sanmıyorum.tutmazda büyük ihtimalle.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Fotoğraf kağıdına basmak için üretilmediği için öyledir. A4 boyutu yada yakın boyuttaki kağıtlara baskı alabilirsin. Diğer şekilde manuel uğraşman lazım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek

whoobay : hocam biliyorum varda elimde hani 100 adet vardı almayım diye demiştim

siyahbereli : neyse hocam artık bi deneyelim bakalım nasıl olcak : )

YALAN doğrudan, karanlık aydınlıktan kaçar. güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar.UNUTMA doğruların kaderidir yalnızlık. kargalar sürüyle KARTALLAR yalnız uçar, YAŞIYORUM YİNE ASLAN GİBİ..!------------------------------------------------------------------------------hacklink.info
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek

hocam denedim o normal hp'nin kartuşlu yazıcılar için çıkardığı kağıdı ama , basıyodu ancak kaynaştırıcıya gelince eritmiş :) üstünü ve bastığı renklerde kurumamış o yüzden :D elime çıktı hep, peki hocalarım bi sorum olcak , canon mp252 yazıcı var , bastığım fotoğrafları üstünde yeşil filtre varmış gibi basıyor , nedendir acaba, kartuşlar uyarı verıyor bitik diye ama ben , normal ana renklerde değişik değişik bastım foto kağıdına harf olarak bi sorun yok , ama foto basarken yeşil renkli çıkıyor :/ , tahminimce doldursak iyice kartuşları düzelirmiki :/

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

MuratDnz bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam denedim o normal hp'nin kartuşlu yazıcılar için çıkardığı kağıdı ama , basıyodu ancak kaynaştırıcıya gelince eritmiş :) üstünü ve bastığı renklerde kurumamış o yüzden :D elime çıktı hep, peki hocalarım bi sorum olcak , canon mp252 yazıcı var , bastığım fotoğrafları üstünde yeşil filtre varmış gibi basıyor , nedendir acaba, kartuşlar uyarı verıyor bitik diye ama ben , normal ana renklerde değişik değişik bastım foto kağıdına harf olarak bi sorun yok , ama foto basarken yeşil renkli çıkıyor :/ , tahminimce doldursak iyice kartuşları düzelirmiki :/

-----------------------------

Kartuşla alakalı bir problem. Kartuşu iyi doldurttur ya da yenisini almalısın.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek

saol hocam Allah razı olsun , deneyelim bakalım bi

Toplam Hit: 1101 Toplam Mesaj: 8