Torrent"İn Farkı Nedir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek
    hocalar bu torrent ne kadar hızlı çeker ? idm ve jdownloader dan hızlı indirirmi? kurmalımıyım? kullanan müridlerden görüş bekliyorum.

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek
    bende rapid 350-400 max 450 felan çekiorm ama torrent Zamunda dan 750-800 le çekiorm
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

XpertVision bunu yazdı:
    -----------------------------
    bende rapid 350-400 max 450 felan çekiorm ama torrent Zamunda dan 750-800 le çekiorm

Hoca torrent internetin hızından çalmıyormu.? Ben bi tahribata giriyim dedim normalde 3 sn açılan sayfa 10 sn çıkıyor rapidde öyle bişi yok. Torrent açıkken video izleyemezsin çünkü donar rapidde öyle bişi yok.  

Merhabaaaaa
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

torrent hızı 

1/ indirdiğin siteye (peer) o dosya başka kaç kişide yüklü o an kaç kişi indiriyor kaç kişi paylaşıyor ve en önemlisi

server desteği nedir ? bunlara bağlı olarak değişir  

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

PyramiD bunu yazdı:

alakası yok torrent te rapid de sömürür interneti ama rapidde upload olmadı için daha hızlı kalır net torrent te ise hem upload hem download tüm internetini sömürür tabi ayarlarını yapmassan 

ben torrent açık oyuna giriyorum sorun olmuyo hat hızına göre bant ayırıyorsun 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

PyramiD bunu yazdı:

XpertVision bunu yazdı:

Hoca torrent internetin hızından çalmıyormu.? Ben bi tahribata giriyim dedim normalde 3 sn açılan sayfa 10 sn çıkıyor rapidde öyle bişi yok. Torrent açıkken video izleyemezsin çünkü donar rapidde öyle bişi yok.  

onun rapidle veya torrent'la alakası yok. rapid den de bişey indiriyo olsan torrent tan da internet hızını sömürür sayfaları açmanı yavaşlatır. hatta bazen açamazsın.

g2k[et]tahribat[dat]com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyT
    AyT's avatar
    Erkek

rapid de aradığını bulabiliyorsun torrentte ise rapidshare deki gibi amelelik yapmıyosun ve hızlı indiriyor 

torrent kur sen ii si 

ikisinide kullanıyorum şahsen torrent ii dir güzel film ler paylaşılıyor.. 

Fuck you, you fucking fuck
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

TekBuluT bunu yazdı:

PyramiD bunu yazdı:

XpertVision bunu yazdı:

onun rapidle veya torrent'la alakası yok. rapid den de bişey indiriyo olsan torrent tan da internet hızını sömürür sayfaları açmanı yavaşlatır. hatta bazen açamazsın.

bende tuaftırki rapidde öyle bişi olmuyor. 

Merhabaaaaa
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

PyramiD bunu yazdı:

rapid den kaçla indiriyosun. ben 110 la indiriyorum internet 1mbit. premium yoksa en yüksek hızda indiremezsin ve olmaz.

g2k[et]tahribat[dat]com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

TekBuluT bunu yazdı:

PyramiD bunu yazdı:

rapid den kaçla indiriyosun. ben 110 la indiriyorum internet 1mbit. premium yoksa en yüksek hızda indiremezsin ve olmaz.

bende 105 le indiriyorum 1mbit internet. torrenttende 105 le indiriyorum ama torrentte internete girmek zulüm :) bana göre.

bu arada zamunda.net tavsiyemdir :) 60 gb indirdim 5 gb paylaşım yaptım hala 100 ile indiriyorum ratio düşmüyor. 

Merhabaaaaa
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek
    hocam inicek ama net ölmeycek o kadarda değil :) , 1 mbit ile preyle rapidden 105 ile çekiyorum torrent denemedim hiç.

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
Toplam Hit: 2985 Toplam Mesaj: 11