folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Trade Psikolojisi Kitapları - Güvenli Trade Sanatı

Trade Psikolojisi Kitapları - Güvenli Trade Sanatı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

Trade ile uğraşıpta bu kitabı bilmeyenler yoktur Trading in the Zone trade psikolojisi üzerine bi kitap, bunun türkçe çevirisi çıktı harika bi ingilizcem olmadığı için, translate ile ara ara okuyordum bu çeviri haberi beni sevindirdi kitabı aldım geçen hafta güzel kitap belki çevirisini okumak isteyen olur diye yazmak istedim. Hazır böyle bi başlık açmışken finans ve finans psikolojisi için önereceğiniz kaynakları burada toplayabiliriz. 

https://www.nobelyayin.com/guvenli-trade-sanati-market-hareketlerine-disiplin-guven-ve-kazanan-tutumlarla-h-kim-olun-trading-in-the-zone-master-the-market-with-confidence-discipline-and-a-winning-attitude-18650.html

ben bu yayın evinden almıştım ama sanırım artık idefix gibi yerlerde de var. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Fav , REZ

Kurtlar tasma takmaz....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

Teşekkürler.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Trading in the Zone kitabini ben de okudum. Bir coklari asiri övüyorlardi ama ama sahsen harika bir kitap olarak görmüyorum. Ancak ögrendigim seyler oldu tabi ki. Okunabilirler arasinda. Türkce cikmasi da iyi olmus.

Elimde Paranin psikolojisi ve Borsa Sihirbazlari var

bu iki kitabi da tavsiye üzerine aldim, Ikisi de gayet güzele benziyorlar. Umarim sene basinda okuyabilirim bunlari

Bu konuda biraz da olsa faydalandigim kitaplar:

Zengin baba yoksul baba,

Babil'in en zengin adami

Son olarak: listemde olan ve satin almis oldugum kalin kitaplar var ama bunlar direk borsa üzerine degil de insan psikolojisini anlamak üzerine. Bunlarin cok daha faydasi olacagini düsünüyorum. Cünkü kendi psikolojinizi gelistirmek önemli olsa da, sürü psikolojisini ögrenmek, ve ona ters hareket etmenin daha anlamli oldugunu düsünüyorum. O yüzden cogunlugun psikolojisini anlamaya yönelik kitaplar da okunmali. Merak edenlere o konuyla ilgili kitaplari paylasirim

su videoyu da buraya birakayim ;)

https://www.youtube.com/watch?v=7AUQzvra7T4

unbalanced tarafından 25/Eyl/22 23:16 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

Bence o kitaplar boş :)

trend varsa yakın yerden al bozana kadar bekle bozarsa sat bu kadar usta kitap okumaya gerek var mı 😬

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

@unbalanced hocam insan psikolojisi hakkındaki kitapları merak ettim sakıncası yoksa paylaşabilirmisin ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    samato bunu yazdı

@unbalanced hocam insan psikolojisi hakkındaki kitapları merak ettim sakıncası yoksa paylaşabilirmisin ?

tabi hocam

öncelikle, bu alanda nedense türkiye'de cok bilinmeyen biriyle baslamak istiyorum. Robert Greene. Eksi sözlükte adam hakkinda yazilanlara göz gezdirmeni tavsiye ederim.

Robert Greene'in satin aldigim kitaplari sunlar

Bu kitaplarin ustalik haric hepsi kalin kitaplardir. Deneme icin yazarin bir kitabini alip bakabilirsiniz.

Onun disinda yine aldigim su kitaplar var

Sosyal Etkiler / Kim Kimi Nasıl Etkiler?

Son kitap biraz eski kitap ve artik basimi yok. Ben nadirkitap'da ikinci el olarak bulmustum. Ilginiz varsa alin fiyatlar uygun görünüyor, bir daha bu kitabi bulmak kolay olmayabilir :) 

unbalanced tarafından 26/Eyl/22 23:53 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

Tamamdir hocam çok teşekkür ederim sırayla bakacağım.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

Trading in the Zone kitabini ben de okudum. Bir coklari asiri övüyorlardi ama ama sahsen harika bir kitap olarak görmüyorum. Ancak ögrendigim seyler oldu tabi ki. Okunabilirler arasinda. Türkce cikmasi da iyi olmus.

Elimde Paranin psikolojisi ve Borsa Sihirbazlari var

https://www.youtube.com/watch?v=7AUQzvra7T4

Valla hocam ben sevdim demek eksik veya tam oturtamadığım şeylerle ilgili olduğu için de iyi gelmiş olabilir, bazen de kelimelere dökemediğin deneyimleri nokta atışı yazması güzel. 

Bu kitapları okudum, ayrıca kiyosakinin tüm kitaplarını okudum bi çoğu zengin baba yoksul babanın devşirmeleri gibi ama finansal okuryazarlık konusunda ilk tavsiye ettiğim kitaplardan. Videoyu da inceleyeceğim teşekkürler <3

CiRKiN bunu yazdı

Bence o kitaplar boş :)

trend varsa yakın yerden al bozana kadar bekle bozarsa sat bu kadar usta kitap okumaya gerek var mı 😬

cahil olduğumdan benim için var hocam (: 

Toplam Hit: 1775 Toplam Mesaj: 9
psikoloji trade finans trade psikolojisi