Trafik Sigortası Hakkında Soru?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

Benim 2014 yılında eski sattığım araba da kaza gözüküyor. Dolayısıyla suan ki arabamda da etkisi oluyor fazla cıkıyor. ağustosta aldığım araçta benim adıma 1200 TL cıkıyordu babam adına yaptım 800 TL ye. Şimdi soru şu bu kazadan yüksek sigorta cıkmasından kurtulma şansı yokmu? Biri bana ömür boyu kurtulma yok dedi. Anca bi dandik motosiklet al onu hurdaya çıkart öyle olur dedi ne kadar doğru bilmiyorum. Elimdeki aracı satıp yeni araç almayı düşünüyorum da bu sefer kendi üstüme yapmak istiyorum yapsam mı yapmasam mı ne dersiniz

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

Bir kere bedelini öde sonra rahatla. Annen baban adına nereye kadar ? 

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Yapacağınız işlem aynen şu : 

Kendi üstünüze alacak ve ilk yıl fazla ödeyeceksiniz. sonraki yıl ilk defa araç almış gibi olacak ve sonra ki yıllarda da kaza yapmazsanız  %10 %15 ve %20 indirim alacak şekilde olacak. Diğer müridin de dediği gibi, ödeyin kurtulun. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

vay öyle olduğunu bilmiyordum ya sigortacı ömür boyu kurtulamazsın dedi eyvallah çok sağolun

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

Sudan tavan fiyat uygulaması var 10 gün önce sıgorta yaptırdım motora 1015 tl ye bugün motoru hatunun üzerine yaptım 120 tl ye sigorta tavan fiyat 347 tl 980 lira da iade aldım eski sigortadan zarardan kar ettim resmen 500 tl :) 

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek

Bende 4 Nisan da motosiklet için 1200 TL trafik sigortası ödedim şimdi tavan fiyat 347 lira olmuş. Amk fazla parayı geri iade de alamıyoruz, böyle bir saçmalık olmaz. Götüme 900 lira girdi resmen. Bunun bir çözümü olmalı.

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek
    karabuyucu bunu yazdı

Bende 4 Nisan da motosiklet için 1200 TL trafik sigortası ödedim şimdi tavan fiyat 347 lira olmuş. Amk fazla parayı geri iade de alamıyoruz, böyle bir saçmalık olmaz. Götüme 900 lira girdi resmen. Bunun bir çözümü olmalı.

Satış yapacaksın acenteden iptal isteyeceksin satışı bir yakınına yap. Anne baba olmasın belki ileride sıkıntı çıkabilir. 

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek
    Freak bunu yazdı
    karabuyucu bunu yazdı

Satış yapacaksın acenteden iptal isteyeceksin satışı bir yakınına yap. Anne baba olmasın belki ileride sıkıntı çıkabilir. 

Son çare olarak öyle yapıcam hocam. Ama yapılan olay resmen büyük haksızlık. 

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kont239
    kont239's avatar
    Erkek

Satış Yapmadan olmuyor mu bu poliçe iptali ?

Sigortam.Net 'te şöyle bir konu var aslı yok mu bu durumun ?

https://www.sigortam.net/trafik-sigortasi/trafik-sigortasi-iptali-ve-geri-iadesi

4641544948---53415249544153
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek
    kont239 bunu yazdı

Satış Yapmadan olmuyor mu bu poliçe iptali ?

Sigortam.Net 'te şöyle bir konu var aslı yok mu bu durumun ?

https://www.sigortam.net/trafik-sigortasi/trafik-sigortasi-iptali-ve-geri-iadesi

Bugün bende tekrar araştırdım hocam, ama malesef şimdilik başka bir çözüm yok gibi görünüyor.

Toplam Hit: 1018 Toplam Mesaj: 10
trafik sigortası