Trojan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    revengefire
    revengefire's avatar
    Erkek
    Selam arkadaşlar, benim bilgisayara Trojan Digits isimli garip bir trojan bulaştı, bu nasıl temizleyebilirim. Symantec Antivirus Corporate Edition var ama temizlemiyor sadece Carantina altına alıyor.. yardım eder misiniz??

Şimdi intikam zamanı..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSYANKAR
    iSYANKAR's avatar
    Homo
    hangi doslar karantina altında lüzümsüzsa sil o dos ları gitsin

ALAYINA iSYAN
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xmesutx
    xmesutx's avatar
    Erkek
    Trojen Guarder Golden ı kullan. silemezse http://securityresponse.symantec.com/avcenter/venc/data/trojan.digits.html yönergeleri izle..

XmesutX
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    valenn
    valenn's avatar
    Erkek
    selamun aleyküm

ya dostlar benimde başımda bi bela var henüz çözmüş değilim çözebileceğimide sanmıyorum yardımlarınız gerekli ... yardım edendende etmeyendende allah şimdiden razı olsun ...

bi uyarı levhası çıkıyor karşıma devamlı .

Messenger Hizmeti

01.01.2004 18:05:01 üzerinde konumundan konumuna ileti

AD sender-sending 27000 mesages per minute,the fastes advertisement Delivery System in the world .

Asvertisement Broadcast Service - $30 sending 54000 messages per minute to any country.
    For more infarmation,please visit www.chinaODe.com.

-----------------------------------------
    @@@ AD Sender daims no responsibility for the above content $$$ This AD is generated by AD Sender of NetGuarder.com
    free AD Sender Download at www.NetGuarder.com

ya abi bu nedir be yabancı dil zaten yok birde devamlı çıkınca karşıma uyuz olmamak için kendimi zor tutuyorum bana yardım ederseniz cok sevinirim .

Selametle .

V@LeN
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tekken
    tekken's avatar
    Erkek
    valenn Sana bir programın reklamını yapan bir reklam msj geliyo msjda bu programın dakikada 27000 msj gönderdiğini ve en hızlı reklam dağıtma sistemi olduğunu söylüyo fiyatını falan filan diyo nerden bulursun falan. Trojan değil herhalde.
Toplam Hit: 2600 Toplam Mesaj: 5