Trojan Veya Keylogger Onerisi..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qwert
    qwert's avatar
    Erkek
    Kullandigim Pc sabit IP adresine sahip. Baglanmak istedigim karsi tarafta sabit ip adresli. Hem benim bilgisayar hem de onun bilgisayari network uzerinde. Yani ag uzerinden calisiyo.

Uzun zamandir buralara ugramiyordum fakat bir bilgisayara girmem gerekti bu yuzden isimi gorecek bir trojanlari var midir diye piyasaya baktim..

Proagent`in e-mail bilgilendirme servisi calismadi test mesajini dahi gondermedi.

Prorat e-mail gondermedi ama CGI yoluyla bilgileri alabilirdim fakat elimdeki SE versiyonu olmadigi icin Pro Connective ozelligini kullanamadim.

Beast`ta proconnective var bilgileri CGI yoluyla aldim fakat baglanma esnasinda problem yasadim.

CigiCigiVip -galiba smtpt serverdan kaynaklaniyo- test mesaji dahil hic bisey gondermedi.Bilgileri alabilmek icin programda e-mailden baska alternatifte yok..

Ve son olarak Turkojan`i yedirdim antivirus tanimadi -pc cillin ve norton- ancak programa sifremi girdigimde herhangi bir bilgisayar gorunmuyo listem bombos.. neyse..

Akliniza gelen ve isime yarayabilecegini dusundugunuz bisey varsa lutfen yazin..Illaki trojan olmasi gerekmiyo. Proagent - CigicigiVip tarzi e-mail yolu ile bilgi gonderen keylogger`larda olabilir.

Simdiden tesekkur eder, iyi calismalar dilerim.

imza
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    sc keylogger war... dowload arsivinden bulabilirsin... link kirik fln diyolar ama yorumlarin hepsini oku bulurusn...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qwert
    qwert's avatar
    Erkek
    Programi indirmeye calistim fakat soyledigin gibi link kirik.

imza
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    yorumlarin hepsini oku bulursun !
Toplam Hit: 2219 Toplam Mesaj: 4