Ttnet Fatura Dolandırıcılığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blood_rhyme
    blood_rhyme's avatar
    Erkek

efatura@ttnet-bilgilendirme.net adresinden gelen maillere dikkat edelim arkadaşlar. Az önce bi fatura geldi 744 tl muhasebe elinde dolanıyordu görmesem maildeki fatura görüntülemeyi çalıştıracak ve fatura.exe dosyasını tıklayacaktı... araştırdım adamlar bununla bankacılık bilgilerini çalıyolarmış 

EY YARALI KÜKREYEN ASLAN, SENİN GEZDİĞİN GÜZEL SAHRALAR ZULMÜN KÖPEKLERİNE KALDI, ARTIK GAFLET UYKUSUNDAN UYAN ! ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek

fatura.exe mi mail le mi gömmüş dosyayı ? 

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede, hiçbir şey daha ileriye gitmez. . Can Dündar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blood_rhyme
    blood_rhyme's avatar
    Erkek

yok faturada link vermiş faturayı görüntülemek için tıklayın diye sonra rarlı dosyadan fatura.exe çıkıyor

EY YARALI KÜKREYEN ASLAN, SENİN GEZDİĞİN GÜZEL SAHRALAR ZULMÜN KÖPEKLERİNE KALDI, ARTIK GAFLET UYKUSUNDAN UYAN ! ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

günaydın cnm 

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

efatura@ttnet-bilgilendirme.net

Dikkat etmek lazım.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

bana tüm büyük firmalardan mail geliyor kendi domainleriyle :) adi adamlar nerden bulmuşlarsa mailimi paso spam yolluyorlar gecenin 3-4 ünde bile.. turkcell, kvk, vodafone, iş bankası v.s. hepsinde de jar uzantılı ek :))

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZINDIK
    ZINDIK's avatar
    Erkek

http://www.bilgiguvenligi.gov.tr/zararli-yazilimlar/fatura-zararli-yazilim-defref-analizi.html

Teknik analizi burda var.

Ayrıca dikkat edin formgrabber banking bot türevi. Bu sayfalara kod enjektesi yapıyor. Örneğin giriş esnasında sayfa kredi kartı bilginizi sormuyo ama bu ibneler sayfaya html enjekte ederek o olmayan bölümü girişin bir parçası yapabiliyor ve verinizi çarpıyor.

http://i.imgur.com/NAqe3aN.png

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

efatura@ttnet-bilgilendirme.net adresini filtreye ekledim olur da gelirse ben de açarsam diye. Artık isterlerse bin tane atsınlar. Direk silinecek ahaha Kahkaha

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
Toplam Hit: 2591 Toplam Mesaj: 8