folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ttnet Hizmetine Aşığım

Ttnet Hizmetine Aşığım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

Yaf arkadaşlar geçen ttnetmuzikten yararlanıcam firefoxla giriyorum mu-yap telif hakkı bilmem ne cart curt bi masal çktı doğrulanamıyor dedi. Alla alla dedim aradım ttnet'i. 1 ay içerisinde en fazla 3 bilgisayardan giriş yapabilirsiniz. ve 1 bilgisayara 3 kereden fazla format atarsanız ve yeni bir telif hakkı isteğinde bulunursanız böyle bir sorunla karşılaşırsınız dedi. Bende evimde 2 bilgisayar mevcut sadece şu anda kullandığım bilgisayarla giriş yaptığımı ve 5-6 ayda bir format attığımı söyledim. Karşımdaki müşteri temsilcisi sorunu halledemedi. Beyefendi burdan sorun görünmüyor. Sizin pc'de sorun olabilir dedi. Öyle böyle konustuk baya bi. Neyse yarın arayın dedi. Haydee yarın oldu aradım gene düzeltemediler. bekle babam bekle. Ertesi gün arayın dediler aradım gene düzeltemediler. Bana çözüm merkezine rapor yazacaklarını söylediler ve cep telefonumu istediler. Bende vereyim dedim. Peki neden istiyorsunuz dedim telimi. Beyefendi bu sorunu hal etmek için sizinle iletişime geçmemiz gerekiyor. ve çözüm merkezi sizi arayarak çözüm üretecektir dedi. Bende peki dedim. Sonra  Bendeki şansa bak dedim bide İE ile deneyeyim. Onda denedim telif hakkı olaylarını hal etti. Ondan sonra firefox ile girmeye başladım. Aradan 1.5 ay geçti       ( kesinlikle şaka değil ) bir telefon ankaradan. Hayırdır inş dedim. İyi günler  Ttnet çözüm merkezinden arıyorum Ttnetmüzik ile bir sorun yaşamassınız, düzelttinizmi acaba dedi. Dedim 1.5 ay geçti ben bu tarih içerisinde ölsem yurt dışına çksam gelsem herşeyi yaparım dedim niye bu kadar geç aradınız. İşte şöyle böyle saydılar. Dedim hal ettim sorunu merak etmeyin. Peki teşekkür ederiz dedi kapadı.

Şimdi ben bu hizmete, çözüm merkezine, anında müdaheleye aşık olmıyımda neye aşık olayım :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek
    eee burası türkiye :D vatandaş alışık devlet kapısından döndürülmeye bugün git yarın gel mantığı hala devam ediyor işte 

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    hocam o değil ben en başta tırstım ankaradan niye ararlar diye 1.5 ay geçmiş benm aklmda ne ttnetmüzik var nede başka birşey. O lafı duyunca bile bi an şaşırdım ne alak diye. Aklma sonra geldi 1.5 ay önce aradığım ve sorun yaşadığım :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WestCoast
    WestCoast's avatar
    Erkek
    Türkiyede yaşıyosan ttnet e alışcaksın =)), Bizimde ttnetle sorunumuz vardı 2-3 ay öncesine kadar. Fakat şuanda düzeldi. Sorunsuz, hızlı kopmadan çalışıyor şuanda. Bazen düzelebiliyor..

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

WestCoast bunu yazdı:
    -----------------------------
    Türkiyede yaşıyosan ttnet e alışcaksın =)), Bizimde ttnetle sorunumuz vardı 2-3 ay öncesine kadar. Fakat şuanda düzeldi. Sorunsuz, hızlı kopmadan çalışıyor şuanda. Bazen düzelebiliyor..
    -----------------------------

hocam resmen bizi kekliyorlar sürekli hız testi yapıyorum hesapta 1 mbit kullanıyoruz ben de biliyorum sürekli 1 mbit hızda olmayacağını fakat sürekli 700 kb den yukarı çıktığı yok bazen aşırı yavaşlıyor yani söyledikleri hızın çok çok altında hizmet veriyorlar ve fiyatlar oldukça pahalı dünya ile kendimizi kıyaslayalım bi oturup düşünmemiz lazım 

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
Toplam Hit: 879 Toplam Mesaj: 5