folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Ttnet İn Azizliği Çıldırtmak Üzere...

Ttnet İn Azizliği Çıldırtmak Üzere...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

temmuz ayından beri bağlantı sorunu yaşıyorum. ayda en az 2 kez aradım . modem değiştirdim , küçük filtreyi değiştirdim. en son dediklerki evin bulunduğu bölge santrale uzakmış. bağlantı hızı ise 0-256 kb arası geçmiyor. sınırsız aboneyim. ve 8 m  bağlantı hızı aboneliği var. önce tüketici hakem heyetine sonrada mahkemeye vermeyi düşünüyorum. 

Temel adalettir .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

imzama tıkla

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

umudum kalmadı . kaçıncı kez iletişim formu doldurdum. şu an bile turkcellden bağlanıyorum . ödediğimiz paralara yazık ..

Temel adalettir .
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

aynı prpblem bendede vardı telfon arıza kaydı bırak telefon hattını incelet kablolarda sıkıntı çıkıyor mutlaka benim öyelydi şimdi düzeldi

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xbrite
    xbrite's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:
    -----------------------------

aynı prpblem bendede vardı telfon arıza kaydı bırak telefon hattını incelet kablolarda sıkıntı çıkıyor mutlaka benim öyelydi şimdi düzeldi

-----------------------------

aynen benimde 8mbit sınırsız paketi kullanmama rağmen 256 ya düşmüştü. teknikten geldiler kabloyu değiştirmen lazım dediler. değiştirdim hızım arttı 1024 oldu. 1024 olmasıda ayrı bi olay tabii inşallah hızımın 8 mbit olduğunu görücem... aynı konuyu bende açmıştım

http://www.tahribat.com/Forum-Internet-Hiz-Problemi-Cat-5-Kablo-149384/

Hakikat ve Sadakat
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nirvana1912
    nirvana1912's avatar
    Erkek

bulunduğunuz bölgede superonline varsa ona geçmenizi öneririm,ttnet çekilcek dert değil.

Anlayamazsınız...
Toplam Hit: 2488 Toplam Mesaj: 6