folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder Ttnet Mcafee Kampanyası(1 Ocaktan İtibaren Ücretsiz Key)

Ttnet Mcafee Kampanyası(1 Ocaktan İtibaren Ücretsiz Key)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    casey
    casey's avatar
    Erkek

Ttnet parayla mcafee satıyordu fakat 1 ocak 2011'den itibaren limitsiz internet kullanıcılarına 1 tane key veriyor yapmanız gerek tek şey ise online merkezine üye olup servislerin ttnet guvenlı bolumunden indirebilirsiniz size key vermeden once hata verebilir tekrardan indir diyip deneyin ben öyle yaptım sayfa düzeldi bu arada keyi kopyalamayı unutmayın sonraki sayfada key vermiyor bu arada keyin 2 saat süresi var 2 saat içinde kurmazsanız tekrar aynı işlemi yaparak yeni bir key alabilirsiniz.

Zamanı durduramazsın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

McAfee iyidir ama microsoft security ile idare edioz :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

bu konuda ttnet'e kaldıysak...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

bende kurulu var hocm 3 gün sonra sona ercek indirip kurmadan nasıl key veririr 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    casey
    casey's avatar
    Erkek

archair23 bunu yazdı:
    -----------------------------

bende kurulu var hocm 3 gün sonra sona ercek indirip kurmadan nasıl key veririr 

kurmadan önce key veriyor.

Zamanı durduramazsın.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    iyi bi anti değil tavsiye etmem.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek

Yukledim Sagol kardeşim ama otu boku siliyor güvenilir dosyaya alma gibi bir imkanın yok eline gecen her seyi siliyor. Temiz bir bilgisayar kullanıcaksanız yukleyın sılmeme gibi bir secenek sunmuyor sanırım. :)

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Turknet = XMP85HC93OKM
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpArK
    SpArK's avatar
    Erkek

PanxeR bunu yazdı:

McAfee iyidir ama microsoft security ile idare edioz :)

Başka antivirüs kullanmam dersen en azından Comodo Firewall çek yanına, senden iyisi yok sonra :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    anakara bunu yazdı:

pcdoktor636 bunu yazdı:
    iyi bi anti değil tavsiye etmem.

sen neyi tavsiye ediyorsunki nerde antivirüs konusu var ordasın ve  5 kelimenden 3 ü kaspersky senin gibi amatörler kullanır okadar antiyi  antivirüssüz bile  iş gören var piyasada

ehuhe :D mcafeeye takılan virüs yaptığımı hiç hatırlamıyorum. yani 1 kere bile mcafee denen antiye takıldığımı hiç hatırlamam. piyasa belli. hergün elimin altında güncel 10 tane crypter geçiyor. kendi ürettiğim-analiz ettiğim vs. vs. ortada belli bi durum var. gir bak bakalım crypter forumlarına mcafeeye takılan bi virüs görücekmisin? ha avirayla kasper çok sık görülür. ama virüstotal vs. sitelerde default ayarlarda antiler. kasperi default ayarlarda kullanmayıp güvenlik duvarına falan ayar çekersen bypass baya baya sıkar yani. ben kimseye kullanmayın demedimki. şahsen kendi pcmde comodo+kasper++key scrambler xnet stat+strun+zemana vs vs. birsürü güvenlik programı var.kaldıki bunlar antivirüs değil firewall. hips tarzı yazılımlar ağ izleme programları vs. bilmezsin diye söylüyorum :D güvenliğine düşkün biriyseniz mcafeenin ta amq. ha yok giren girsin çıkan çıksın banane diyosanız nod-mcafee gibi siktiriboktan antiler kullanın ne diyim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuRaT55
    MuRaT55's avatar
    Erkek

büyük firmalar ile anlasmalari cok iyi yapiyor mcafee... iyi oldugunu kanitlamaz bu ama, pazarlamayi süper yapiyorlar... 8k lisans var bizde ne diye almislarsa almislar :D

Toplam Hit: 11831 Toplam Mesaj: 10