folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Ttnet'den D-Smarta Geçenler Bi Bakın

Ttnet'den D-Smarta Geçenler Bi Bakın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

şimdi müridler mürideler artık ttnetten iyice uyuz oldum herşeyi aynı olsa bile kullanmayacam artık gına geldi mına koyım :W

ttnetten d smarta geçiş yapanlara 2 sorum olacak

1 - ay sonu mu yaptınız bu işlemi ay içinde yaparsam 2 fatura mı girecek çünkü d smarttan arıyan elemanlar olmayacak gibi birşey demişlerdi :W

2 - ttnet gibi 50gb doldugu gibi akn'yi dayıyorlar mı 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

Kreyzi bunu yazdı:
    -----------------------------

şimdi müridler mürideler artık ttnetten iyice uyuz oldum herşeyi aynı olsa bile kullanmayacam artık gına geldi mına koyım :W

ttnetten d smarta geçiş yapanlara 2 sorum olacak

1 - ay sonu mu yaptınız bu işlemi ay içinde yaparsam 2 fatura mı girecek çünkü d smarttan arıyan elemanlar olmayacak gibi birşey demişlerdi :W

2 - ttnet gibi 50gb doldugu gibi akn'yi dayıyorlar mı 

1 -  Hesap kesim tarihinden birgün önce geçersen  sorun olmaz 1 fatura ödersin.

2 - bilmiyorum

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

zamanını iyi ayarlamassan geçirirler iki fatura gelmez vs.. onlar hikaye bence telefondan alma bak oralarda yaşadığın yerlerde yokmu o işi yapan onlar alsın primi telefonla arayanlar değil telefonla arayanlar kurulum ücreti istiyor belki kendi yaşadığın yada başvuru yaptığın yer senden kurulum ücreti almaz en azından sana yalan söylemez sabit esnaf olduğu için telefondakiler sallarda sallar nasıl olsa bulamazsın onları

adil kullanım kotası her yerde 

önemli bir uyarı en iyi müşteri hizmetleri bence ttnette diğerleri 5 para etmez.

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuhsuZ_GitarisT
    RuhsuZ_GitarisT's avatar
    Erkek

xxjokerxx bunu yazdı:

zamanını iyi ayarlamassan geçirirler iki fatura gelmez vs.. onlar hikaye bence telefondan alma bak oralarda yaşadığın yerlerde yokmu o işi yapan onlar alsın primi telefonla arayanlar değil telefonla arayanlar kurulum ücreti istiyor belki kendi yaşadığın yada başvuru yaptığın yer senden kurulum ücreti almaz en azından sana yalan söylemez sabit esnaf olduğu için telefondakiler sallarda sallar nasıl olsa bulamazsın onları

adil kullanım kotası her yerde 

önemli bir uyarı en iyi müşteri hizmetleri bence ttnette diğerleri 5 para etmez.

Bence Süper Online nı unutmamak gerek. Onlarda yardımcı oluyorlar mevzularda.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

bilgiler için sağolsun en iyisi laptop alıp üni'ye giderken kökten kapattırmak en azından içime dert olmaz :W

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/Forum-D-Smartin-Internet-Ile-Iliskisi-Nedir-161479/1/

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

kotayı geçince indiriyorlar hepsinde var hoca o 

edit : ama ttnetten vazgeçersen tepkini duyacaklardır.

Merhabaaaaa
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venom88
    venom88's avatar
    Erkek

Bende 1 seneden fazla bir zamandır smile adsl kullanıyorum bi yamuklarını görmedim 50gb olayını geçinçe şimdiye kadar 1 kere düşürdüler hızımı bende downloadlarımı biriktirip ayın sonunda 28-29 gibi bağlıyorum zaten 2-3 gün kaldı diye uğraşmıyorlar sanırım 200gb falan aşıyorum böyle.

Venom88 burdaydı.[Cevapını duymak istemeyeçeğin soruları sorma,sormak istemiçeğin sorulara cevap arama]
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Hocam insaf be 50 gb 30 günde nereye indiriyorsun :D (Tabi senin gibi herkes şikayetçi benim kafa basmıyor :))

iyibu! yeniden..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek

d-smart eski smile adls bi boka benzemiyor müşteri hizmetleri çok kötü ben 3 aydır kapattırmaya ugraşıyorum smile adls yi bir türlü kapattıramadım

Beni hep kavgalarımdan bildiler...Sevdiğim kız, sevdiğimi bilmeyen kız.Yalnız, çaresiz, belimde tabanca. Sevdiğimden, sevdiğim için kaçtım. Kafanı kaldırıp bi Bak !!! Cennette Cehennemde Bu Dünyada... An gelir Izdırap dolar,İsyanlar Başlar ... Ve An gelir Ölmek İstersin... Namluya bir mermi sürüp Kendine veda Edersin... Parmağın Tetikdetir Ama.. O tetik o kadar ağır gelir ki insana.. Çekemezsin !!
Toplam Hit: 2223 Toplam Mesaj: 10