folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Ttnetin Yeni Tuzağı Dikkat Edin!

Ttnetin Yeni Tuzağı Dikkat Edin!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProBilisim
    ProBilisim's avatar
    Erkek

Ttnet yeni  kampanyalar çıkartiyor.. şuanda kontrat 24ay olmak mecburetiyle , ilk 3 veya 4 ay ücretsiz kampanyası vs var.. Yalnız bu kampanyalardan yararlanırken ttnet sizi gizlice, otomatik tvbu yada kayıt ediyor.ilk 3 ay hiçbir fatura gelmiyor, 4.ayda fatura içerisinde şu ibareyi görürseniz bilinki ttnet size kitlemiştir.

- Televizyon hizmet 5.49 TL

miktar az olduğu için dikkatinizi pek çekmeyebilir. Ben bunu 7 ay sonra farkettim.  Aradım sordum bu ne diye.. Tvbu diyor:) iptal ettirmek istiyosanız edelim diyor. peki önceki ödediğim 7ayın ücreti ne olacak, geri ver dediğinizde hayır veremeyiz diyorlar. yani anlıcanız ttnet 7 ay bana kitledi.. Kampanyalardan yararlananlar hemen faturanızı kontrol etmenizde fayda var.

Sana Herşeyi uzun uzun anlatabilirim ama senin yerine anlayamam.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

Bu kadarida ayip ya.

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

sınırsız internet alanlara (ydı) verilio otomatik başlatıolar sonra iptal etmek isteyen ettirsin diye söylüyolar bayiilere bilgi dahil böyle gider! 

PAZARLAMA hocam insan kandırma kazıklama kısaca insan öpme sanatıdır diolar şimdilerde. 

Living Death
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

uyanık olacaksınız, uyuyanı öpüyorlar bu devirde. imzanı da atmışsın, yapacak bir şey yok gibi ama sözleşmeni bi incele derim, btkya bildirebilirsin de

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

ilk sözleşme yaparken 3 ay ücretsiz tivibu diyorlar çoğu insan tivibu ne onu bile bilmiyor. 3 ay sonra özellikle arayıp iptal etmezseniz devam ediyor. bu şekilde binlerce belkide yüzbinlerce insan var hiç kullanmadığı halde tivibu ücreti ödeyen. 

bedavadan para kazanmak böyle birşey :) ama tek suçlu telekom değil, 68 lira fatura gelecek deyipte faturalarında 70 küsürlirayı görüpde umursamayanların suçu. 3-5 lira deyip umursamıyorlar ama 1 milyon kullanıcı bilmeden tivibu ücreti ödese ortalama 4 liradan kullansa ayda 4 milyon tl yapar, yılda 48 milyon tl civarlarında para eder. vay be paraya bak amk :) ülke nufusunun %99'unun hayal bile edemediği bir rakam :)

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mstfckmk58
    mstfckmk58's avatar
    Erkek

bana da oldu oyle bir durum aradim kapattirdim. ilk 3 ay ucretsizmis. ucretsiz sureniz bitti sonraki donem faturalandirilacaksiniz diye mesaj geldi. kapatin o zaman dedim kapattilar :-)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ikisinide dondurdum suan kafam rahat turkiyeye dondum zamanda kapattircam kontorlu win kullancam.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

aynı durum banada olucakdı mesaj attılar son 5 gün kala bende aradım istemiyorum dedim iptal ettirecem dedim iptal oldu gitti ama söylemeseler banada kitliyolardı..

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

valla aynı durum bende de oldu. adam paketi satarken soylediği için almadım.

ftw
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AasakLie
    AasakLie's avatar
    Erkek

banada ayda 5 tl geçiriyorlarmıs aradım kapattırdım cok sagolasın hocam :) fatura kontrol etmemenin zararları işte

Belki sihirbaz değildik ama çok şey kaybettik.
Toplam Hit: 1126 Toplam Mesaj: 10