folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Tübitak Ulakbilim Personel Alımı.

Tübitak Ulakbilim Personel Alımı.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kilit11
    kilit11's avatar
    Erkek

İlgilenen arkadaşlar olabilir diye paylaşmak istedim.

http://ulakbim.tubitak.gov.tr/sites/images/Ulakbim/tbtk.ulakbim.2014-11.pdf 

21 mayıs 1864
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

www.tbmm.gov.tr/torpil.asp    :)  

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı

Hocam torpil gereklide yinede girenin hakkını yememek lazım diye düşünüyorum, yani ne olursa olsun 0 vasıfsız birini tutupta oraya almazlar gibime geliyor, en azından temel bilimlerden

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Cemaatle girenleri felan gördükten sonra tubitaktan soğumuştum. Gerçi 13 aralıktan sonra tayyep o girenlerin hepsini postaladı. Bu seferde hüloooğcular girmeye başladı. Yoksa hakkıyla giren çok ama hak hukuk gözeterek adam alanlarda çok.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Bilimsel yetersizliği uluslarası kabul edilir hale gelmiş bir kurum için fazla nitelikli bilgiler istiyorlar. Belirli kesimin eş dostu alınacaktır, yanına belki birkaç hakeden seçilebilir. Öğrencileri "sen bunu çalmışsındır, sende bu kafa yoktur" diye tersledikten sonra o öğrencilerin yurt dışından ödül alması ve ellerinden tutulması unutulmamalı. Bir değil iki değil. Hayvanat bahçesi müdürünün sorgusuz sualsiz yardımcılığa getirilmesi de unutulmamalı. 

İlaveten; artık saygın bilmi çevrelerinde varlığı yokluğu tartışılmayan, eleştirilip geliştirilmeye odaklanılan evrim teorisini kitaptan çıkartıp reddeden bir kurul ne kadar bilimsel olabilir tartışma konusu.

Austen tarafından 28/Kas/14 13:54 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    erebos bunu yazdı
    THT2005 bunu yazdı

Hocam torpil gereklide yinede girenin hakkını yememek lazım diye düşünüyorum, yani ne olursa olsun 0 vasıfsız birini tutupta oraya almazlar gibime geliyor, en azından temel bilimlerden

Yaaaa demek öyle :) 

http://nediyor.com/2014/05/13/hayvanat-bahcesi-muduru-tubitaka-atandi/

Toplam Hit: 1255 Toplam Mesaj: 6