folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tuğbakuru Yemiş Şirketine Dikkat?

Tuğbakuru Yemiş Şirketine Dikkat?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KENAN
    KENAN's avatar
    Erkek
    Sevgili kardeşlerim yaşadığı bölgede TUĞBAKURUYEMİŞ LTD şirketi olanlara duyurulur......
    Bazı şirket çalışanlarının HPG ONLİNE yani PKK yandaşlarının sitelerine bırakmış oldukları mail ve notlardan bazıları ele geçirildi.Hacker bir arkadaşımın yapmış olduğu çalışma doğrultusunda ele geçirilen bu belgeleri sizlerle paylaşmak istiyorum.Tuğbakuru yemiş LTD şirketininde bu PKK yandaşlarına destek verdiği görülüyor.Belge dowland aşağıda kardeşler..Artık karar sizin..Ben alış verişl yapmam.aslında havaya ucurmak gerek hepsini gebertcen.Ne olur nereye doğru gidiyoruz kardeşlerim

DOWNLOAD=http://rapidshare.de/files/17128203/belge.hpg.mail.doc.html

SeNi SeViYoRuM CANIM...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Trance
    Trance's avatar
    Erkek
    valla arkadaşım daha belgeleri incelemedim ama bi aydınlı olarak eğer dogruysa üzüldüm çünkü tüm kuruyemiş tarzı alışverişlerimi burdan yaparım.. biliosundurki tugba kuruyemiş aydınlı bi şirkettir..

Doğru bilgi yoktur..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Lan siktir git bu fake a.q rezilleri hazırlıyorsunuz bari daha profesynel bişeyler hazırlayın şirketin bana girdisi çıktısı yok ama adamllara iftira atmanızın altında Ticari nedenler olabilir!!! bende aynısı KOÇ için hazırlayım hemde bu kadar amatör değil KOÇ pkk yandaşı olsun de get yaa:)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    iste yayinlanan word belgesindeki o metin :

--------
    Tuğbakuruyemiş LTD şirketinde çalışıyorum
    Tüm yoldaşlarımın yüreklerinden öperim.
    En son olarak belirtme istediğim Şirketimiz bünyesinde çalışmak isteyen tüm yoldaşlarımıza kapımız açıktır
    --------

tugba kuruyemis degil orda calisan bir amelenin yazdigi mail.
    sonucta devlet dairesinde bile calisan terorist var
    arkadasin nasil bir hacker(!) sa boyle bir ayrintiyi gozden kacirip yayinlayarak sadece firmaya zarar veriyor.
    belki istedigide budur diye dusunuyorum.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    evet arkadaşlar Telsimde Tahribat yandaşı çıktı!!!!!!
    http://www.hemenpaylas.com/download/390505/index.htm.html
    alın bakın :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Trance
    Trance's avatar
    Erkek
    ulen alper şimdi uyandım ne gldürdün ya :D hahahaha :D

Doğru bilgi yoktur..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    vay be ne hackermış senin bu arkadaş :)
    BENi de tanıştırsana ona bir kaç MSN HACKERLATAYIM :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    yaw ne yapayım adamlar iftira atıyorlar salaklar :D bende telsime yaptım :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KENAN
    KENAN's avatar
    Erkek
    ULEN a.g ne yazsak bır ıkı kısı bır boktan bahane buluyor.ne bıcım ıs bu anlamadım gıttı.ulen adam bısey bulur yayınlarız herkez tassak show yapar.adam gıbı yorum yapmak varken dalgaya geyıge alacagına yorumun mantıklı ve saglam olsun.Tamam ama ben buraya belge koyduysam fake oldugunu nerden bılıyon.kı bende bılmıyorum ama yorumlara dıkkat edelım ya.bı daha bısey yazmamaya yemın etcem haaaa
    mıllete bır geyık show alıp gıtmıs
    YORUM YAPMAYIN DEMIYORUM KI YAPILACAK ELBETTE SIZELRDEN DESTEK MANTIKLI YORUM ALACAGIMA SIZ GEYIK YAPIYONUZ ARKADASLAR BAZEN YAKISMIYOR BOYLE SEYLER
    KUSURA BAKMAYIN AMA BU BENIM DUSUNCEM.
    MANTIKLI YORUM YAPAN KARDESLERIME COK TESEKKUR EDERIM

SeNi SeViYoRuM CANIM...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    gereksiz bi konu...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 1483 Toplam Mesaj: 10