folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Tüm Sosyal Medya Profillerinin Resmi Güvenliği

Tüm Sosyal Medya Profillerinin Resmi Güvenliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Ahali merhaba, 

Şimdi aklımda deli bir kaç soru var, geçen gün bizim profesyonel dalgıçlarımızdan birinin instagram hesabı çalınmış, Alparslan Hoca, 2 bin kişinin üzerinde öğrencisi takipçisi vs vardı, sonra bunu bir yerden arıyorlar, robotik bir konuşma ile hesabını geri veririz şuraya şu kadar coin yolla vs gibi bir şeyler söylüyorlar. Instagrama yazıyor vs ama uzun hikaye hala geri alamadı.

Şimdi benim de son günlerde kafamda olan bir şey tüm ama tüm soysal hesapları resmi bir şekilde nasıl bizim olduğuna dair ispat edceceğiz? Bunun için noterlerden vs alınan bir belge bilgi var mıdır onu merak ediyorum şu an?

Kendi önemli hesaplarım için noter tastiği vs alsam öyle bir dalga dümen var mı? Yoksa da olması gerekir bence çünkü şu an dönen ticaretin %70'i internet üzerinden ve o kadar emek verilen hesaplar sırf browser açıkları o bu açıkları yüzünden gümlüyor.

Aydınlatın beni :))

Zeytun-i tarafından 27/Kas/21 16:29 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    Zeytun-i bunu yazdı

Ahali merhaba, 

Şimdi aklımda deli bir kaç soru var, geçen gün bizim profesyonel dalgıçlarımızdan birinin instagram hesabı çalınmış, Alparslan Kulakaç, 2 bin kişinin üzerinde öğrencisi takipçisi vs vardı, sonra bunu bir yerden arıyorlar, robotik bir konuşma ile hesabını geri veririz şuraya şu kadar coin yolla vs gibi bir şeyler söylüyorlar. Instagrama yazıyor vs ama uzun hikaye hala geri alamadı.

Şimdi benim de son günlerde kafamda olan bir şey tüm ama tüm soysal hesapları resmi bir şekilde nasıl bizim olduğuna dair ispat edceceğiz? Bunun için noterlerden vs alınan bir belge bilgi var mıdır onu merak ediyorum şu an?

Kendi önemli hesaplarım için noter tastiği vs alsam öyle bir dalga dümen var mı? Yoksa da olması gerekir bence çünkü şu an dönen ticaretin %70'i internet üzerinden ve o kadar emek verilen hesaplar sırf browser açıkları o bu açıkları yüzünden gümlüyor.

Aydınlatın beni :))

Browser açıkları yüzünden , yüzdeye vursan çok çok çokkkkkkkkkkk az gümlüyodur.

Kurtlar tasma takmaz....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Gündem konusunun aqü, alışkanlıktan alıntıya basıyorum habıre özür :D

Kurtlar tasma takmaz....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek

abi o kadar kolay çaldırıyorlar ki hesaplarını insanlar kafayı yiyorum. 
    ya telif hakkı ihlali diye mesaj gönderiyor adam. formu doldurup (şifresini yazıp) gönderiyor adama. 
    böyle saflık olmaz. 

hşşşt.. instagram.com/m.cebecioglu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

herkes hesaplarını 2. faktorlü doğrulamaya geçmeli yoksa şifre phishingden veya cookie (evet cookie ile yapıldığını ben de yeni öğrendim) den patlıyor bi şekilde. 

https://www.facebook.com/help/instagram/1582474155197965?helpref=related

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek

Müritler benim bir sorum olucaktı şimdi devlet hangi durumlarda bizim sosyal medyaki mesajlarımıza erişebiliyor yani twitterdan vs. nasıl talep ediyor bu mesajlar paylaşılıyor mu

boş
Toplam Hit: 3117 Toplam Mesaj: 6
hesap güvenliği