folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Turizm , Aksiyon , Gezi , Spor İşletmesi Olan Müritlere Duyuru!

Turizm , Aksiyon , Gezi , Spor İşletmesi Olan Müritlere Duyuru!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Merhaba,

1 ay kadardır Action Coin kripto para biriminin Türkiye'de faaliyet gösteren 4 temsilcisinden biri olarak temsilcilik yapıyorum.

Action Coin, Dünya genelinde Aksiyon sporları, turizm, seyahat ve gezi alanlarında faaliyet gösteren tüm işletme ve kullanıcılar için geçerli olan bir kripto para birimidir.

Dünya'da 22 ülkede , 110 üzerinde işletmede şuanda aktif olarak kullanılıyor. Türkiye'de de Action Coin'in geçerli olduğu 3 işletme var.

Şuan görevim Hizmet Sağlayıcı ( Merchant ) ile görüşüp sisteme dahil etmek. Sistem bir nevi indirim kuponu mantığı ile işlem görüyor. Verdiğiniz hizmetler üzerinden %10-20 indirim ( 5$ veya TL karlışığı olarak ) indirim ile, kullanıcılara hizmet sunmanız gerekli.

İlk 500 Global Hizmet Sağlayıcı'ya 250.000 adet Action Coin Global ekip tarafından hediye ediliyor.

Tüm Detayları ayrıca Türkiye Takımı Web Sitemizde verdik ===>>>> http://actionturkeyteam.com/index.php?y=12

Eğer aramızda dahil olmak isteyen işletmeci niteliğinde müridlerimiz varsa, her konuda yardımcı olurum.
    Action Coin şuan borsalarda işlem görmemekte. Buda en büyük avantaj.  İşlem görene kadar kazanılan Action Coin'leri o vakte kadar biriktirebilir veya satabilirsiniz.

Tahmini olarak ; 0,03 $'dan işlem göreceği öngörülüyor. Şahsen ben daha az ihtimal veriyorum , 0,005 gibi. Ama her halukarda Hizmet Sağlayıcıların bundan büyük bir avantajı olacak borsaya girdiğinde.

Kayıt olmak isteyen arkadaşlar, iletişim formu üzerinden veya mail ile ( efe.ince@actioncoin.io ) ile , yada p.m ile bana ulaşabilirler.

Ayrıca Action Coin hakkında her türlü bilgiyi sitemizde bulabilirsiniz. >>>>  Action Turkey Team

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

benim var düzcede adrenalinkamp.com  rafting ve kamping faliyetleri var.  toplanın çıkın gelin indirim yaptırayım müridler, her yıl bi kaç mürid geliyor sağolsun şirketini organize edip. 

bu coin avantajını ben anlamadım efe

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

o kadar cok koın var kı btc ıle desen anlık cok fazla zıplıyor gonderım masrafını kım karsılayacak dersın .

ben gonderırken atıyorum 8 den gonderıyorum karsı taraf alana kadar ldu kı 6 a dustu aradakı farkı kım karsılayacak.

coınle aktıf odeme teknolojılerının en azından bır 5 sene kadar gelısecegını sanmyrm anlık gonderım olması lazım. 

kaldıkı nakte cevırmek cok zahmetlı. 

adam zaten usd euro ıle odeme yapıyor kat kat trde cevırıne tl e cosuyor.yurtdısı ıcın soyluyrm 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı

benim var düzcede adrenalinkamp.com  rafting ve kamping faliyetleri var.  toplanın çıkın gelin indirim yaptırayım müridler, her yıl bi kaç mürid geliyor sağolsun şirketini organize edip. 

Vay Mehmet'im :) Kardeşim tam senlik bu Action Coin aslında, adı üzerinde Aksiyon sporları için düşünülmüş bir kripto para birimi. Özelden sana detayları atayım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

o kadar cok koın var kı btc ıle desen anlık cok fazla zıplıyor gonderım masrafını kım karsılayacak dersın .

ben gonderırken atıyorum 8 den gonderıyorum karsı taraf alana kadar ldu kı 6 a dustu aradakı farkı kım karsılayacak.

coınle aktıf odeme teknolojılerının en azından bır 5 sene kadar gelısecegını sanmyrm anlık gonderım olması lazım. 

kaldıkı nakte cevırmek cok zahmetlı. 

adam zaten usd euro ıle odeme yapıyor kat kat trde cevırıne tl e cosuyor.yurtdısı ıcın soyluyrm 

Hocam, henüz borsaya girmedi coin - o yüzden ileriye dönüş bir yatırım olarak düşünülebilinir. Birde hizmet sağlayıcılar, indirimleri karşılığını'nın %90 ını zaten coin olarak alıyorlar. Yani örneklemek gerekirse, 100 TL'den %10 indirim yaptın. 90 TL ödeme zaten alıyorsun müşterinden, müşteri sana indirim kodunu veriyor. Sen o kodu sisteme tanımladığında, 9 TL'sini ( %90'ını ) zaten coin karşılığı olarak alıyorsun. 

Olan 1 TL'ne oluyor. Onuda düşün artık, sene boyu indirim yazanlar ne kaybediyor da sen kaybedesin :) Zaten Türkiye'de dolaşıma iyice girinceye kadar bayağı bir zaman geçer. Ama, 250.000 coin ilk 500 arasına girersen, uzun vadede bir birikimin olur. Buda borsaya girdiğinde, sana en kötü ihtimalle tanesi 0,001$ dan kazanç sağlar.  250 $ yapar. 

Tabi sen bilirsin genede :) 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

İlgili arkadaşlara dönüşler yapıldı, evet arkadaşlar - seve seve cevaplamaya, kafanızdaki soru işaretlerini gidermeye devam :) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Action Turkey Team olarak , ülkemizden 4 işletmeyi global siteye eklettik, ekletmeye devam ediyoruz. Sizleri de işletmelerinizle beraber aramızda görmekten mutluluk duyarız :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    visualeffects
    visualeffects's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

coinler boş işler, iyice ele ayağa düştü, düşünsenize herkes evinde kendi para birimini basıyor :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı

senin geçen seneki mesajını gördükten sonra hep aklımdasın. Bir kaç kere niyetlendim olmadı ama bir gün gelecem.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı

Geçen hafta biz gittik 10 numaraydı :) gidin görün derim

طדṮ
Toplam Hit: 1251 Toplam Mesaj: 10
action coin