folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Türk Hamamlarında Suyun Kaldırma Kuvveti Neden Yok?

Türk Hamamlarında Suyun Kaldırma Kuvveti Neden Yok?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Az önce motosiklet forumunda takılırken bir konu da alakasız olarak bu video verilmişti. Bi izleyeyim dedim ve izledim. 

Şimdi bu tedx vs nedir bilmem, izlenim sonrası da gidip google da araştırmadım. Bu anlatan adamı bile ilk defa gördüm, duydum.

Bilime, gençlerin geleceğine, teknolojiye, ülkelerin gelişmişliklerine değiniyor. Canı sıkılan varsa izlesin diye buraya da koyayım dedim.

http://www.youtube.com/watch?t=408&v=__yTofXY-Kg

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    masuk
    masuk's avatar
    Erkek

birkaç gün önce verilmişti diye hatırlıyorum burada :S

CeZaA & MasuK http://www.youtube.com/watch?v=DIbbRCZ7qmQ | koyunde ne kadar çok koyun warsa o kadar oy'un war demektir.|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Tüh arama yapmadan açarsam olacağı bu. Şimdi baktım açılmış evet, pardon arkadaşlar.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Üstteki arama kutusunu bir kullanın gözünüzü seveyim ya. Aynı konu 2 gün önce açıldı ve hala ana sayfada aktif konularda..  

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Üstteki arama kutusunu bir kullanın gözünüzü seveyim ya. Aynı konu 2 gün önce açıldı ve hala ana sayfada aktif konularda..  

Sen de konu içi mesajlara bi bakıp sonra gelip hararet yap. Şimdi virgülünü silip konuya noktanı koyuyorum.

Toplam Hit: 927 Toplam Mesaj: 5
bilim tedx teknoloj