folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Türk Hava Yolları Bilişim İlanları Açmış

Türk Hava Yolları Bilişim İlanları Açmış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Kabin ekibi şeysi var mı diye girdim bi arkadaş için, developer neyin arıyorlarmış

https://www.turkishairlines.com/tr-tr/kariyer/is-ilanlari-duyurular/thy-ao-genel-mudur-kgbt-yardimciligi-ilani/index.html

THY A.O. GENEL MÜDÜR ( KGBT ) YARDIMCILIĞI’NDA İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYOR! Daha fazla bilgi 

Genel Müdür (KGBT) Yardımcılığı’na bağlı ünitelerde aşağıdaki 6 rolde personel ihtiyacı bulunmaktadır. İlgilendiğiniz rolün üzerinden iş tanımları ve adaylarda aranan nitelikler hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Rol tanımlarını dikkatlice incelemenizi ve yalnızca başvuru kriterlerini karşıladığınız rollere başvurmanızı tavsiye ederiz. Roller başvuru formu üzerinden seçilmektedir. 

1. İŞ ANALİSTİ 
    2. YAZILIM UZMANI (JAVA) 
    3. MOBIL YAZILIM UZMANI (IOS DEVELOPER) 
    4. MOBİL YAZILIM UZMANI (ANDROID DEVELOPER)
    5. PROJE YÖNETİCİSİ 
    6. BT ALTYAPI VE OPERASYON PERSONELİ 

Başvuru Şekli ve İzlenecek Yol 

• Yukarıdaki şartları taşıyan adayların, ilana kurumsal web sitemiz üzerinden başvurmaları gerekmektedir. Yukarıdaki şartları taşımayanların ve kurumsal web sitesi dışında herhangi bir şekilde başvuru yapanların başvurusu kabul edilmeyecektir. 
    • Çalışma yeri İstanbul olup çalışma süresince THY A.O. operasyonunun olduğu tüm yerlerde görevlendirme yapılabilir. 
    • Mülakat öncesinde adayların yukarıda belirtilen kriterlere uygunluğunu belgelemeleri istenecektir. Kriterlere uygun olmayan adaylar sürece devam edemeyecektir. 
    • Tüm süreç sonunda başarılı olan adaylara iş teklifi yapılacak olup işe başlama belgeleri hazırlamaları istenecek ve adayın istenen belgeleri teslim etmesi akabinde istihdam süreci tamamlanacaktır. 
    • İlan yeterli başvuru alınana kadar yayında kalacaktır. 

Başvuru için tıklayınız.

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kajmerpac
    kajmerpac's avatar
    Erkek

daha önce saçma bir mülakatına girdim. Geçen sene sınavına girdim. Sınav sonucunu 6 ay sonra başarısız diye gönderdiler. soru doğru ve yanlışlarını istedim dönen olmadı. İsteyen şansını denesin ama alınacak elemanlar işe başlamış bile olabilir. Olay torpilde

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    kajmerpac bunu yazdı

daha önce saçma bir mülakatına girdim. Geçen sene sınavına girdim. Sınav sonucunu 6 ay sonra başarısız diye gönderdiler. soru doğru ve yanlışlarını istedim dönen olmadı. İsteyen şansını denesin ama alınacak elemanlar işe başlamış bile olabilir. Olay torpilde

aynen öyle THY tamamen böyle dönüyor. 

thy nin websitesi yenilendi tasarımda ve yapımda emeği geçenlerin aq. 

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Alınacaklar hazırdır, pulunu yapıştırıp yollamışlardır, bi badem bi cübbeli alırlar... 

Nedense gram güvenmiyorum bunlara.. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

belki de ilani işe yeni giren elemanlar vermiştir 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

amcanız dayınız yoksa lütfen başvurmayınız !..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

THY nin bir biriminde müdür olan bir amca vardı, kızı ile aynı okuldaydık. Kızını alamadılar. Yani dayı amca kesin şart :)

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Thy de değişim var biraz. Daha önce işten çıkardıkları 400 kişiden tekrar başvuran herkesi aldılar. tabi departman farkı var. Torpil tanıdık vs. işleri içeriden iyi birini tanırsanız olur. Yada mülakat için toplanacak kurulda tanıdık varsa zaten geçersiniz. onun dışında şans...

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

amk ülkesinde nefes almak için birilerini tanımamız gerekecek yakında

...said addicted.
Toplam Hit: 1865 Toplam Mesaj: 9
thy iş alımı