folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Türk Net Kullananlar Bilgiye İhtiyacım Var

Türk Net Kullananlar Bilgiye İhtiyacım Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek

Başlıkta da belirttiğim gibi türk net kullanan arkadaşlar memnun musunuz bilmemiz gereken birşey var mı yeni geçiş yapmak istiyorum ha birde referans kodunuzu verin geçerken size de kendime de 1 er ay bedava intern sağlarım :) tabi bilgi verin ki bilelim gerek var mı geçmeye

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

https://www.tahribat.com/forum/mevcut-turknet-musterisi-muridler-memnun-mu--235066

Burdan bakabilirsin hocam dun acmistim konuyu. Genel anlamda iyi gibi duruyor. Uyelik yapcaksan kendi kodumu veririm ikimizde ilk faturalardan yirtariz :D

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek

Hocam yere göre değişiyor ben aldım istanbul 75 mbps geliyor Ağrı'da 35 mbps geliyor kopma çok nadir oluyor 

Ref:CKU14SA40BAT

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek

verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

Müşteri hizmetleri yok, kabloları kendin bağlıyon modemini alıp kendin kuruyon utanmasalar kazma kürek verip alt yapıyı da bize döşetecekler,

Onun dışında hoştur güzeldir 

..Morali hep bozuk olan insan..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek

Rica ederim Hocam benim bildiğim 30 TL kurulum hizmeti varmış kablo ücreti içinde mi tam bir bilgim yok

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Referans lazım ise

https://turk.net/p/NCN88WS88OQN/

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

herhalde 1 bedava olayı bitti la 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Hocam Ben superonline kullanıyordum 16 Mb 75 akk li hızım 75 den sonrada hep 16Mb ydi. Turkcell benim çalışan indirimimi bitirdiği için 44 tlden 80 tl ye çıkarınca turknete geçtim.

35 mb kotasız kullanıyorum iyi ki geçmişim diyorum. İki kez bağlantım gitti ikisindede kayıt bıraktım 1-2 saat içinde çözdüler. Ben kesinlikle tavsiye ederim. Full HD video izleyebiliyorum 4k Video izleyebiliyorum daha ne olsun 16 mb ile imkansızdı :) 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Midnite
    Midnite's avatar
    Erkek

Konumuna göre 35 yada 100 mbit hız alıyosun. Ben 35 alıyorum ki bu 50 liraya diğer iss lerden alamayacağınız bir hız. Artı akk yok daha ne olsun. 

Kendi saha çalışanları yok ttnet in saha çalışanlarını yönlendiriyolar. En son kendi saha ekiplerini oluşturacaklardı ama ne oldu ne bitti tam bilmiyorum.

Müşteri hizmetleri yok. Bu başlarda bir sorun gibi geliyordu canlı biriyle konuşamadığım için ama online olarak teknik destek talebi oluşturuyorsun ve bence tatminkar bir geri dönüşleri oluyor.

Başvuru yaparken sıkıntı yaşayanlar olmuş ama benim internetim evrakları kargoladıktan sonra 1 hafta içinde açıldı.

ÖZET: Tavsiye ederim.

Ayrıca REF: https://turk.net/p/KQK51FY87XXF/

İkinci ayrıca: Referansını kullandığın kişiye özelden haber ver. Bu konuda biraz çakallık yapıyorlar. Sen söylemeden beleş vermiyorlar. Bende başkasının refiyle üye olmuştum baktım fatura var böyle böyle diye talep oluşturduktan sonra o ay faturamı kaldırdılar.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek
    Midnite bunu yazdı

Konumuna göre 35 yada 100 mbit hız alıyosun. Ben 35 alıyorum ki bu 50 liraya diğer iss lerden alamayacağınız bir hız. Artı akk yok daha ne olsun. 

Kendi saha çalışanları yok ttnet in saha çalışanlarını yönlendiriyolar. En son kendi saha ekiplerini oluşturacaklardı ama ne oldu ne bitti tam bilmiyorum.

Müşteri hizmetleri yok. Bu başlarda bir sorun gibi geliyordu canlı biriyle konuşamadığım için ama online olarak teknik destek talebi oluşturuyorsun ve bence tatminkar bir geri dönüşleri oluyor.

Başvuru yaparken sıkıntı yaşayanlar olmuş ama benim internetim evrakları kargoladıktan sonra 1 hafta içinde açıldı.

ÖZET: Tavsiye ederim.

Ayrıca REF: https://turk.net/p/KQK51FY87XXF/

İkinci ayrıca: Referansını kullandığın kişiye özelden haber ver. Bu konuda biraz çakallık yapıyorlar. Sen söylemeden beleş vermiyorlar. Bende başkasının refiyle üye olmuştum baktım fatura var böyle böyle diye talep oluşturduktan sonra o ay faturamı kaldırdılar.

Turknet Destek ekibi gibi adamsın :) bütün bilgileri verdin başvurdum bakalım ben vodafone kullanıyorum 2 sene kullandım 65 mbps hız alıyordum 250GB AKK var ve 69 TL ödüyordum 2 sene boyunca 1 kez internetim kesilmedi çok memnunum fakan bu ay tahütüm bitiyor adamlar da diyorki biz sana 50 mbps 150GB AKK 79 TL ye vereceğiz dedim nasıl olur saçma çok saçma en uygun paket bu dediler ben de tekrar 2 yıllık anlaşma imzalamaktan sa turknete geçer keyfime bakarım :) 35 mbps gelecekmiş bana alt yapısı mevcut değilmiş akk yok 1000 dk telefon veriyor üstüne de 60 tl ohh süper :) verdiğiniz değerli bilgiler için hepinize teşekkür ederim!

Toplam Hit: 4190 Toplam Mesaj: 11
turknet internet