folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Türk Telekom Adres Sorunu

Türk Telekom Adres Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Arkadaşlar daha önce de turknet vardı nakil işleminde bulundum adres v.s verdim adres yanlış diyorlar dedim iptal ettirim  türk telekom geçim. Türk telekoma 3 defa müşteri hizmetleri 1 defa bayi 1 defa bölge müdürlüğünden başvuru yaptım sonuç aynı. Her aramalarına başka birşeyler söylüyorlar delirecem  25 gündür internetim yoktur. Şimdi müşteri hizmetlerinden başvuru yapıyorum iyi güzel yarın 8 ile 13 arası gelecek diye mesaj geliyor yarın oluyor pat adresiniz yanlış düzeltin diyorlar iptal oluyor başvuru. Yeniden başvuru yapıyorum internet kutusu yoktur taktirin veya biz takalım diyorlar tamam siz takin dedim işte sizin adres yanlış görülmüyor. Ikematgah su elektrik fatura adresleri aynı ama bi çözüm bulamadim. Evimiz yanında interneti olanlar var siz nasıl yaptırdınız diyorum direk adresi verdim bağlattim diyorlar ben anlamadım bu işi sorun kimde kaç defa adres verdim. Müşteri hizmetlerine söyledim whatsap numarası ver ikametgah su  elektrik fotoğrafı atim konum gönderim dedim böyle hizmetimiz yok dedi. Türk telekom da çalasın arkadaşlarımız veya tanıdığı olan arkadaşlar yardımlı olursa sevinirim. Alt yapi yok diyorlar bina kutusu falan. Teşekkürler.

JuMaN tarafından 25/Kas/17 10:20 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

Adres sıkıntısı için belediyeden adres kodu veriyorlar onu al ver telekomun adres sistemi o kod ile çalışıyor eğer binada ankastre telefon sistemi yoksa onu sen yaptiracaksin bide nerde yaşıyorsun küçük  ölçekli bi yerse bağlantı ekiplerini bulup bi yemek söylesem ankaradan istanbula bile kablo çekerler 

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

aynı sorunu bende yaşadım. önce port yok dediler. sonra ares yanlış ediler. 25  gün uğraştım. 20 küsür müşteri hizmetlerini aradım 15 civarı bayiye gittim. yok böyle rezillik.

edit: türknete geçtim kafam rahat mis gibi :D

serhat8102 tarafından 25/Kas/17 12:17 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek
    serhat8102 bunu yazdı

aynı sorunu bende yaşadım. önce port yok dediler. sonra ares yanlış ediler. 25  gün uğraştım. 20 küsür müşteri hizmetlerini aradım 15 civarı bayiye gittim. yok böyle rezillik.

edit: türknete geçtim kafam rahat mis gibi :D

Hocam turknet ile de nakil sorununda aynı şeyleri yaşadım internet çekildi dedi aktif kullanabilirsiniz dedi kabloyu hayali çekmişler kablo yok ortada modeme takacak. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek
    xxjokerxx bunu yazdı

Adres sıkıntısı için belediyeden adres kodu veriyorlar onu al ver telekomun adres sistemi o kod ile çalışıyor eğer binada ankastre telefon sistemi yoksa onu sen yaptiracaksin bide nerde yaşıyorsun küçük  ölçekli bi yerse bağlantı ekiplerini bulup bi yemek söylesem ankaradan istanbula bile kablo çekerler 

Hocam yeni taşındık 1 ay oluyor ikametgah şu eletrik aynı muhtara sorduk adres de doğru her adamaya başka sorun çıkıyor 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

Sende ki yine iyi hocam...

Alt kattan üst kata taşınacak internet 1 aydır aramadığımız sormadıgımız basvurmadıgımz yer kalmadı. Lanet olsun bu ttnete... 

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

Hiç uğraşma saha dolapları var ankastre kutuları var adamlar bu kutuları zamanında yapmış sen öyle baglanıyordun sonra adres güncelleniyor değişiyor ama senin kutu ismi değişmiyor benimde aynısı olmuştu hiç bir firma bulamadı en son türk Telekoma gittim yani o baglantı portlarını yapan ana merkeze söyledim adam kutu sayısını gördü o baglantı bırdamı diye sorup güncelledi benin kutu iki sokak ötedeymiş ondan sonra turknet geldi bagladı superonline bile baglantı verdigi adresi yeri bile bulamadı düşün senin işin yalnızca böyle çözülür çünkü diger çözümler tarafımca denenmiştir 

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

Bağlantı ekibini bulup bi paket marlboro al bak hemen bağlanır 

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Arkadaşlar hat çekildi bugün bende şok oldum ama vdsl  ışığı yanmıyor bağladılar ama tekrar ariza kayıtı olusturdum.

Toplam Hit: 1469 Toplam Mesaj: 9
internet turk telekom