folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Türk Telekom İnternet Abonelerine 500 Dakika + 1 Gb Net 6 Ay Ücretsiz

Türk Telekom İnternet Abonelerine 500 Dakika + 1 Gb Net 6 Ay Ücretsiz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://bireysel.turktelekom.com.tr/turk-telekom-paketleri/Sayfalar/turk-telekom-evde-internet-veya-ev-telefonu-abonelerine-dev-firsat-kampanyasi.aspx

1 yıl taahhüt veriyorsunuz. İlk 6 ay beleş, sonrasında 15 TL / ay. 

6x15=90 TL yapar.

Bu arada siteyi kim tasarladıysa gözlerime tecavüz etti resmen. Ne renk uyumu var ne font uyumu.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

Şimdi yeni hat alarak ya da numarasını taşıyarak mobil DEV FIRSAT tarifesine gelen evde internet veya ev telefonu aboneleri 6 fatura dönemi boyunca mobil tarifelerinin aylık ücretlerini ödemiyor.

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Bu paketi kurumsallara beleş veriyorlar. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Superonline 2gb icin misilleme geldi.

Bu arada superonline icin yeni abone sart ddegil mevcut abone icinde gecerli arayip gorustum ama 2 yil tahattut istiyor mk

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

Konu ile alakası yok arkadaşlar ama birşey sormak istiyorum şuan 4,5 g nedeniyle sim kartlar bedava dağıtılmakta, telefonum note 3 (n900 modeli 3g destekliyor yani) kardeşimin telefonuna kartı takıp gitsem, kartı yenilesem, 4,5 g destekli sim kartlar 3g destekli telefonlarda da çalışmaktadır değil mi? sadece 3gden faydalanmaya devam edeceğiz doğal olarak....

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    twilight_flame bunu yazdı

Konu ile alakası yok arkadaşlar ama birşey sormak istiyorum şuan 4,5 g nedeniyle sim kartlar bedava dağıtılmakta, telefonum note 3 (n900 modeli 3g destekliyor yani) kardeşimin telefonuna kartı takıp gitsem, kartı yenilesem, 4,5 g destekli sim kartlar 3g destekli telefonlarda da çalışmaktadır değil mi? sadece 3gden faydalanmaya devam edeceğiz doğal olarak....

Doğrudur.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

Sağol mkyb kartim eski avea olarak görünüyor memnunum bu durumdan da ama ne hikmetse arada kafayı yiyip Türk telekom ağı bulunamadi diyor otomatikte olmasına rağmen avea sim kartı değiştirin dedi ücret istiyorlar diğer turlu en azından böyle ücretsiz değişeyim kardeşim de G2 var bir işe yarasın

twilight_flame tarafından 02/Şub/16 20:33 tarihinde düzenlenmiştir

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Telefona takmana gerek yok. Direk 4G'li sim kart istiyorum diye git telefon modelin ne diyecekler G2 dersin kimliğini verirsin direk verirler yeni kartını. Telefona bakmıyorlar bile. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Telefona takmana gerek yok. Direk 4G'li sim kart istiyorum diye git telefon modelin ne diyecekler G2 dersin kimliğini verirsin direk verirler yeni kartını. Telefona bakmıyorlar bile. 

bayiden bayiye değişiyor bizim burdaki telekom elinde telefon olmazsa sim vermiyor

Toplam Hit: 1567 Toplam Mesaj: 9
ttnet avea türk telekom