folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Türk Telekom Kurulum Yapılmadan İptal

Türk Telekom Kurulum Yapılmadan İptal

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delinetci
    Delinetci's avatar
    Erkek

Merhaba mürid(e)ler, 

Bugün türk telekom'a gidip eve internet bağlattım. 24 ay taahhüt yaptım. Eleman 2 gün içinde kuruluma gelirler dedi. Ama aldığım paketin daha uygun fiyatlısını süperonline'da gördüm. Şimdi benim hiç bir ücret ödemeden iptal edebilir miyim ? Cayma hakkım falan var mı ? Teşekkürler. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hocam ben aynı işlemi vodafone 'den yaptım 2 gün içinde bağlanır dediler 14 gün bağlanmadı, mali kaybım olduğunu anlatmama rağmen, iptal ettirip tt bağlattım adamlar bir günde bağladı aradım bu ibneleri dedim böyle böyle modeminizi gönderecem efendim özür dileriz lütfen verdiğimiz adrese gönderin dedi modemi, neyseki modemi paketleyip yolladım aradan 2 gün geçmedi bir kargo geldi bir baktım paketlediğim modemi geri göndermişler, aynı gün beni aradılar 15 gün hakkını doldurdunuz adli süreç başlayacaktır ulan orospu çocukları 14 günde net'i bağlayamadınız o ne olacak dedim nuh deyip peygamber demiyolar, bimer tüketici hakları şikayetvar.com nere buldumsa yapıştırdım modemle filbox'u hediye ettiler adam öyle zikilmez böyle zikilir.

DevilKingtr tarafından 08/Eyl/16 17:46 tarihinde düzenlenmiştir

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Yanlış hatırlamıyorsam hizmet verilmeye başladığı tarihten itibaren 14gün içersinde hiçbir sebep gösterilmeksizin tüketicilerin cayma hakkı var. Mal alımlarında en azından böyle. Hizmet için durum aynısı mıdır bilemeceğim. Araştırılmalı.

Sadece bi imza..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delinetci
    Delinetci's avatar
    Erkek

15 gün cayma hakkımız var yani hocam. Ben bugün öğlen taahhütü imzaladım eleman yanımda işleme koydu. Kapanmadan gitsem sıkıntı çıkarmazlar o zaman.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Sıkıntı çıkarırlar. Sen sebep gösterilmeksizin cayma hakkının olduğunu doğrudan belirt. Sorunsuz şekilde iptal işlemi gerçekleştirmeyecekseniz tüketici hakem heyetine gideceğim diyede söyle.

Sadece bi imza..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProSky
    ProSky's avatar
    Erkek

ben adamları kuruluma getiremiyom adam iptal ettirmeye çalışıyo :D

Üzüldüğümde zevk alanların hepsine mutluluklarım girsin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adsizcengaver
    adsizcengaver's avatar
    Erkek

İptal ettirebilirsin. Geçende biz de yaptık. İnternet alalım dedik her şey ayarlandı. Bir gün sonra vazgeçtik :) Müşteri hizmetlerini ara ve iptal ettirmek istediğini söyle. Onlar dilekçeni alıyor. Elemanlar kurulum için geldiklerinde iptal ettim ben dersin.

"Algısız kavramlar boş, kavramsız algılar kördür."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delinetci
    Delinetci's avatar
    Erkek

Bugün gidemedim yarına kaldı artık. İlgili yönetmeliği okudum, "MADDE 9 – (1) Tüketici, on dört gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir." diyor. İncelemek isteyenler için: http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2014/11/20141127-6.htm

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek

Hocam süper oldu bu konu yahu :) şu lanet olası tivibu, ttnet i iptal ettireyim, 2 gün önce yeniledik sözleşmeyi adamlar bildiğin çakallık yapıp tivibuda faydalandığımız kanalları 2-3 alt pakete daha bölmüşler ki ekstra ücret daha alabilsinler..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    atakartal
    atakartal's avatar
    Erkek

Birde dikkat et iptal ettirdikten sonra iptalinizi iptal etmek ister misiniz diye arıyorlar sonrasında hayır desende onaylıyor musun diye sorup sen iptal ettirmeyi onayladın sanarken adamlar onu iptali iptal ettirmeyi onaylıyor gibi gösterip kelime cambazlığı yapabiliyorlar mutlaka aboneliğimi iptal etmeyi onaylıyorum diye üstüne basa basa belirt en azından ses kaydında gözükmüş olur.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

iptal olduğuna dair çıktı,mail,sms yazılı olarak ne bulursan sakla bu oçler ilerde fatura çıkartır itiraz etme hakkın olsun 

Toplam Hit: 1494 Toplam Mesaj: 11
türk telekom cayma