Türkcell 532 Li Hat Satışı Yapan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

iki adet çok özel olmasına gerek yok, 532 li hat almak istiyorum. yeni hat açtırıcam ikitane. Türkcell bayilik işi yapan varsa elinde bulunan numaraları pm atabilirse sevinirim.

iki numaranın aynı son hanenin farklı olması tercihler arasındadır.

şuan bayilerde yada tim lerde 0532 053 1447  gibi numaralar geziyor. ben beğenmedim bu 532 den sonra gelen 0 lı noları.

pm atılsın özellikle numaralar. teşekkürler.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hala 0532 hat olayına inanan var mı ? :) Geçen burada bir Turkcell bayisi kota doldurmak için dükkanın önüne eleman dikmiş zorla gelene geçene bedavaya hat vermeye çalışıyordu.. :)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Evet hergün satıyoruz, 50 TL 32 li hat , 1. ay yani açılışta faturalı olmak zorunda 2. ay kontorlüye çevirebilirsin.

numarayı havuzdan istediğin gibi seçebilirsin , türkcell iletişim merkezinde çalışıyorum 

gündüz vakti ararım müsait olunca numaranı pm at.

@Mustafa

532 li numara ile birini aradığın zaman inanki bu kim ya şimdi yabancı demiyor insanlar güven geliyor direk açıyorlar. gerçekten psikolojik etken bu.

ayrıca o hat olayı ay sonları mecburen kotamızı doldurmak için büyük indirim hatta ücretsiz hat verimi olabiliyor. Ama her zaman değil tabiki.

PanxeR tarafından 11/Haz/14 01:08 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Babamda var.16yillik abone bi hayrini gecen sari kutudan gordu t40aldi. Galaxy note 10.1 e yetmiyordu puani 16senedir uye olmasina ragmen

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı

Babamda var.16yillik abone bi hayrini gecen sari kutudan gordu t40aldi. Galaxy note 10.1 e yetmiyordu puani 16senedir uye olmasina ragmen

turkcell de önemli olan son bir yılda son altı ayda yapılan ödemedir gerisi kendinizi teselli eder sadece

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Evet hergün satıyoruz, 50 TL 32 li hat , 1. ay yani açılışta faturalı olmak zorunda 2. ay kontorlüye çevirebilirsin.

numarayı havuzdan istediğin gibi seçebilirsin , türkcell iletişim merkezinde çalışıyorum 

@Mustafa

532 li numara ile birini aradığın zaman inanki bu kim ya şimdi yabancı demiyor insanlar güven geliyor direk açıyorlar. gerçekten psikolojik etken bu.

ayrıca o hat olayı ay sonları mecburen kotamızı doldurmak için büyük indirim hatta ücretsiz hat verimi olabiliyor. Ama her zaman değil tabiki.

hocam peki numara transferi gibi birşey var mı ? Sormak istediğim şu aslında şimdi benim numaram 0506 591 xx xx mesela. Numaramı avea'dan turkcelle taşıdım zamanında. Şimdi istediğim şey 532li bir hat alıp benim eski numaram aransa da bu numaraya yönlenmesi. Yani herkese yeni numaramı mesaj atmaktansa direk yönlenmesini istiyorum, mümkün müdür ?

since 2005 // tbt
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    whopper bunu yazdı

turkcell de önemli olan son bir yılda son altı ayda yapılan ödemedir gerisi kendinizi teselli eder sadece

geçen yıla kadar ayda 40 bu yıl 30 geçiriyorlar valla babama :D  1 yıllık platin üyeyi 16 yıllık üyeden değerli kılan sistemlerine sokam teselli edecek yanı yok olayın.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

@Mustafa

numaraları bekliyorum hocam

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

532 *** 3535

532 *** 4242

Böyle numaralar varmıdır ?_

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bintang_Merah
    Bintang_Merah's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

35 35 li numara varsa elinizde talibim ben.

İşinin Erbabı
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

valla bende 0532 xxx 82 83 var. Zamanında iyi paraya almıştım :) Şuan avea üzerinden kullanıyorum.

Titanyumun gücü adına!!!
Toplam Hit: 2348 Toplam Mesaj: 11