Turkcell Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax66
    catlax66's avatar
    Erkek

Hocalar Turkcell de görevli bi müridimiz yada tanıdığı olan bi mürit var mı?

Konu adıma hat türkcelle benim bilgim dışında taşınıyor. (vodafonedayken turkcelle taşınıyor)

Ben bu süreçte 532 aradığımda musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr ye kimliğimle durumu anlatan yazıyı yazdım.

Buraya kadar herşey normal. Bi hafta sonra aradılar kapatalım mı kullanacak mısınız dediler, bende kullanacağım numaramı değiştirip dedim tamam dediler. 

İki gün sonra yeniden arandım. Ücretsiz simkartımı timlerden kimliğimle alabileceğimi söyledi birisi arayıp. Gittim aldım ama hat kapalı fruat kapamamı ne diyorlar onu yapmışlar. Telefon birisini aradığında "Turkcelle hoşgeldiniz Hattınız açılmıştır diyor." Birisi beni aradığında "Aradığınız numara servis dışıdır diyor". Şuan yaklaşık 3 ay olmuş, kaç tane forum oluşturuldu çoğunu kapalı hatta mesaj atmışlar hep ve ilk baştan beri irtibat numarası veriyorum. son zamanlarda sözleşme istediler bi timi ikna edip zor bela imzalayıp sisteme girdi ve kuryeyle göndermiş. fakat sonuç şuan hala kapalı yine sözleşme istiyorlar.? 

Tanıdığı olan mürit varsa pm ile irtibata geçebilir miyiz ?

Vasıflı Çömez!..... Artık Amatör:).. Nihayet normal...:D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hocam tim den biri birini kafaya alıp senin bilgilerini verip hattını yasal olmayan şekilde taşıma talimatı verdirmiş olabilir durum onu işaret ediyor çünki senin kimlik fotokopin olmadan hattın turkcell e taşınmaz , kimlik fotokopin olan biri vermiştir talimatı.

keşke hattı komple iptal ettirip temiz bi hat alsaydın timden. 

iletişim danışmanları artık çok sıkı kurallara tabiler , eskiden hat anasının babasının bile olsa giriş yapılabiliyordu şimdi gerçek hat sahibi olmadan hiç birşey yapılamıyor.

inşallah kurye geldikten sonra sorunun çözülür ama kuryeye gerek olmadan sana hemen yedek sim verebilirlerdi.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax66
    catlax66's avatar
    Erkek

yok hocam çok basit ben size söyleyim 5325320000 ı arıyorsunuz isim olarak hat sahibini ver güvenlik soruları standart doğum tarihini gün ay yıl şeklinde söylüyorsunuz hattın tarifesi kaç tl yüklediğiniz hat hangi telefonda takılı şuan kaç tl var bu soruları bilen herkes işlem yapabilir.

Vasıflı Çömez!..... Artık Amatör:).. Nihayet normal...:D
Toplam Hit: 898 Toplam Mesaj: 3