Turkcell Hat Fiyatı, Ucuza Almak Mümkün Mü?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

merhaba

bir kaç aylığına köyde olucam ve sadece turkcell çekiyor, ordan çalışmak için hat alıcam. önerdiğiniz kampanya vs var mı internet için? gidip bayiye sordum, hat için 82 dedi, alacaktım tam biraz arge yapayım dedim. bazen nette göremediğimiz kampanyalar falan paylaşıyosunuz. yeni hat alacaklar için var mı bildiğiniz bir şey ?

bu arada kontorlü alıcam

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ay sonu bayileri tek tek dolaşacaksın hocam. Operatörler bayilere aylık kota koyuyor. Atıyorum her ay 500 tane faturalı, 1.000 tane faturasız hat satacaksın diye. Kotada bir kaç ay eksik verince bayi lisansını iptal ediyorlar. Ondan dolayı bayi eğer kotayı dolduramadıysa yarı fiyatına satıyor. 

Mesala bizim burada Vodafone bayisi bir ara 1 liraya satıyordu. Uğraşmak istemedim ama sonradan keşke alsaydım 3 ayda 1 kontör yüklerdim dururdu kenarda diye pişman oldum. 

Bu arada fiyat normal demişler. O para zaten devlete gidiyor vergi olarak. Telsiz ruhsatnamesi vergisi. 

En ucuz hat Bimcell’de. 20 TL. Aradaki farkı Bim kendisi ödüyor. Ancak yeni sıfır hat alırsanız 3 ay numara taşıma yapamıyorsunuz.

mkyb tarafından 05/Haz/18 03:39 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

o bayinin sana verdiği hat ücreti HATTIN parası değil , türkiye de tüm operatörler sim kartı yeni hattı bedava hatta zararına satıyor. 

çünkü devlet yeni hatlardan kol gibi vergi alıyor oradaki o para da devletin aldığı haraçtır hocam.

ucuza alma olayıda mkyb nin dediği gibi bazen bazı bayiler ki zamanında biz de yaptık ay sonları kotalarını tutturmak için ucuza yada bedavaya kontorlü hat açabiliyor fakat bu o bayinin şirket politikasıdır. 

biz 2 yıldır yapmıyoruz öyle birşey , çünkü fiyatlar çok yüseldi ve karşısında kazandıgın şey azaldı 

yeni hat kampanyalarını da direk burada görebilirsin 

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/hazir-kartli-olmak-istiyorum?place=menu

şuan haydigel kampanyası oldugu için hangi paketi seçersen seç 1 gb fazladan veriyor. 

PanxeR tarafından 05/Haz/18 03:51 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    carizart
    carizart's avatar
    Erkek

Konuyu baltalamış gibi olmayayımda hazır açılmışken sorayım

Bizim köydede en iyi turcell çekiyor babama lazım o yüzden internet falan lazım degil konuşma uzerine en uygun tarife hangisi türktelekomdan geçiş yapacak böyle güzel tarife varmı bildiginiz.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    carizart bunu yazdı

Bizim köydede en iyi turcell çekiyor babama lazım o yüzden internet falan lazım degil konuşma uzerine en uygun tarife hangisi türktelekomdan geçiş yapacak böyle güzel tarife varmı bildiginiz.

Faturasız Lifecell Avantaj 5GB paketi var: HY 500DK + 5GB Net + 100SMS = 30 tl

Bonusu Turkcell servislerinde.

• BiP’ten BiP’e 30 GB internet ile istediğin kadar ara, mesajlaş, paylaş
    • TV+’ta geçerli 5 GB internet ile istediğiniz kadar TV
    • Fizy’de geçerli 5GB internet ile doya doya müzik 
    • Dergilik’te geçerli 5 GB internet ile istediğin kadar dergi ve gazete
    • Yaani’de geçerli 3 GB internet ile doya doya araştır
    • Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB internet ile istediğin kadar sosyal medya

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/lifecell-avantaj-5-gb-paketi#faydalar

Son olarak Gnçtrkcll varsa her 30 tl üstü yüklemede +1GB interneti yüklüyo hattına otomatik.

Kernel_Panic tarafından 05/Haz/18 04:41 tarihinde düzenlenmiştir

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

@mkyb ay sonunu kaçırdım ya, bu ay bitmeden gidicem, mayıs sonu bakaydım keşke

@panxer hacı biliyom dövlet baba sağolsun sıçtığımız boktan vergi alıyo. keşke operatöre gitse o para.

genç türkselli olmak için kaç yaşında olmak gerekiyo ? 91 liyim bana verirler mi genç türksel

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

@panxer hacı biliyom dövlet baba sağolsun sıçtığımız boktan vergi alıyo. keşke operatöre gitse o para.

genç türkselli olmak için kaç yaşında olmak gerekiyo ? 91 liyim bana verirler mi genç türksel

25 yaş altı 91 artık yetmiyor ama bir akrabanin kimliği ile yaptirabilirsin gnc 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

25 yaş altı 91 artık yetmiyor ama bir akrabanin kimliği ile yaptirabilirsin gnc 

bende yegenin tc'siyle yaptim gncyi. lifecell kontorde daha ucuz sanki

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    carizart
    carizart's avatar
    Erkek
    Kernel_Panic bunu yazdı
    carizart bunu yazdı

Faturasız Lifecell Avantaj 5GB paketi var: HY 500DK + 5GB Net + 100SMS = 30 tl

Bonusu Turkcell servislerinde.

• BiP’ten BiP’e 30 GB internet ile istediğin kadar ara, mesajlaş, paylaş
    • TV+’ta geçerli 5 GB internet ile istediğiniz kadar TV
    • Fizy’de geçerli 5GB internet ile doya doya müzik 
    • Dergilik’te geçerli 5 GB internet ile istediğin kadar dergi ve gazete
    • Yaani’de geçerli 3 GB internet ile doya doya araştır
    • Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB internet ile istediğin kadar sosyal medya

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/lifecell-avantaj-5-gb-paketi#faydalar

Son olarak Gnçtrkcll varsa her 30 tl üstü yüklemede +1GB interneti yüklüyo hattına otomatik.

Hocam internet lazım değil en uygun söyle bi tarife buldum turcelldeki arkadaş onun süresi bitti diyor 

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/eko-1-gb-paketi?source=CMS&place=campaigns_category

burada 30 haziran yazıyor dedim gösterdim ondan sonra tamam yapabiliriz beyefendi dedi sonrada elimizde konturlu geçişler için hazır kart kalmadı diyor artık yarın başka bayiye gidecem bu tarifeden yaptırıcam  

sağolasın sende  Kernel_Panic hocam 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

82 tlye turkcell veriyor sorun yok, Biz 100 liraya açık hat verince ooovvvv 😂😂

selo-g tarafından 05/Haz/18 22:21 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

A101lerin bazılarında kilitli dolaplarda (pahalı kampanya ürünlerinin olduğu camekan) Vodafone kartları görüyorum bazen. Onlar ne ayak ? Bir iki defa sordum bilmiyordu çalışanlar :d

...said addicted.
Toplam Hit: 1553 Toplam Mesaj: 11
turkcell hat