folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Türkiye'de İşini Düzgün Yapan Kargo Firması Eksikliği

Türkiye'de İşini Düzgün Yapan Kargo Firması Eksikliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Bildiğiniz üzere Türkiye'de bir sürü kargo firması var ama işini doğru düzgün yapan bir tane firma yok hatta bir an önce kapatılması mühür vurulması vatandaşların kurtarılması gereken firmalar var mesela sürat kargo gibi.

Türkiye'de lojistik sektöründe bir boşluk olduğunu düşünüyorum işini doğru yapan düzgün disiplinli bir firma kurulup bu boşluğu doldurursa büyük bir atılım yapacağı kanaatindeyim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Kargoyu alıcı tarafı olarak, karşılaştığım en düzgün en iyi kargo "kolaygelsin". GPS üzerinden kargocu nerde bile görebiliyorum. Gelmeden 3 saat önce sms atıyorlar adresinizde misiniz ? diye. Komşuya bırak seçeneği bile mevcut.

hypnot1c tarafından 15/May/20 13:51 tarihinde düzenlenmiştir

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

Bir tane var. İsmini şuraya bırakıyorum: 

https://www.kolaygelsin.com 

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

bölgesel kargo firmaları çoğalmalı diye düşünüyorum bu konuda zamanla rekabet ortamından daha iyi hale gelecektir.

matematik24.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sürat Kargo kayyum yönetiminde. Kayyum atanıpta iflasa gitmeyen firma görmedim. Zira kayyum günü kurtarmaya bakar ki ihale başına kalmasın. Minimum maliyet maksimum kar odaklıdır.

Mesala benim buradaki Sürat Kargoda 4-5 tane elaman çalışıyordu. Geçen baktım 2 tane elaman kalmış. Adamlar şubeyi bırakıp dağıtıma bile çıkamıyor. Kargolar yerlerde tam rezillik.

Bu arada kargodan konu açılmışken Aygaz'da Ay Kargo diye yan firma kurmuş. Tüp bayileri kargo şubesi oldu artık. Arkasında Koç grubu var bakalım piyasaya sağlam rekabet geliyor gibi.

https://www.aykargo.com.tr/

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Ups vardı atık oda cozuttu.

Bi DHL kaldı zaten onlarda yüksek fiyat çektiği için pek yanaşan yok. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Horoz lojistik.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek

Hocam firmadan cok sube ve sube yogunluguna bakiyor olay. Su an oturdugum bolgede subeler cok yogun, dolayisiyla hep sorun yasiyoruz. Ama eski oturdugum bolgede aksam verilen kargo sabah teslim ediliyordu.

Toplam Hit: 719 Toplam Mesaj: 8
rezaletler silsilesi kargo