Türkiyede Ki Modern Putperestlik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bu konu ile ilgili bir mail gelmiş. youtube da bi video dns ayarlarını değiştirmediğim içn vtunneldeki url yi veriyorum. http://www.vtunnel.com/index.php/1010110A/c18779dbaeabcb2fb0365cbdb6e0ae2b5e32b99c8e08465589e7ecd01fb681ebb5fcb49ed6e8255c19108

bu konu hakkındaki düşünceleriniz neler sizede geldimi böyle bi mail ?

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek
    ben verdim vereceğim cevabı youtube yorumlarda verdim böle dandik kıytırık gerici videolar koymayın şuraya ya :@
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam isledim video bira gerçekçi biras derken tam da diyebiliris

gericilik ortamı dedikleri bu olsa gerek

atamıs konusunda atamısı anıtkabirinde törenle ölüm yıldönümü kutlanır ama heykelinin önünde sırf siyaset için şekilden şekile giren insanlar var. ve bu yüsden böyle bir video hasırlandığını düşünüyorum.

bu video atatürke değinilmiş videoda ne diyor çocuğunusu firavuna, buda ya taptırmıyorsanıs onada taptırmayın deniliyor

aslında bu tapmak değildir

konu islama değiniliyor

o halde bu tapmak ise

bis neden kitaplara tapıyorus

bu videoyu yapan o.ç neye tapıyordu? da konuyu atatürkten islama çekiyor

yasımı biras kısa yasdım inş anlaşılır.

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek

XpertVision bunu yazdı:
    -----------------------------
    ben verdim vereceğim cevabı youtube yorumlarda verdim böle dandik kıytırık gerici videolar koymayın şuraya ya :@
    -----------------------------

dikkatimi çekti paylaşayım dedim ne gericiliği eğer site kurallarına aykırıysa video silinsin o zmn. amacım kimseyi zan altında bırakmak değil.

Videoda bana göre gerceklik payıda var örnek vermek gerekirse Darbeci Komutan Özden Örnek in bu konu ile ilgili bir eleştirisi var dediklerini yazıyorum.  Atatürk '' Beni görmek önemli deil, beni anlamak önemli '' dediği halde biz her yerde Atatürk ü heykel,poster,resim olarak anmayı sanki onunla eş tutuyoruz. Bu böyle devam edemez. Bir taraftan İslamiyet in günün şartlarını karşılamadığını ve reform geçirmesi gerektiğinden bahsederken sanki atatürkçülük ilelebet yaşıyacakmıs gibi davranıp ilkelerini tartışmaya dahi açmıyoruz. tabi o zmn bu ilkeler bir yol gösterici olmaktan öteye, dogma haline geliyor. atatürk sağ olsaydı herhalde en fazla kendisi bu durumu tenkit ederdi.

haksızda sayılmaz hani.

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
Toplam Hit: 1420 Toplam Mesaj: 4