Türkiye'de Saat Kaç ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Evet arkadaşlar gecenin köründe ayakta olan ve saatleri otomatik ayarlı olan elektronik cihazlarıyla birden saatin farklı olduğunu ayıkan arkadaşlarıma bir konu açayım dedim. Bizde saatler geri alınmadı arkadaşlar. google dan saatin son durumuna bakarak eğer telefonunuz otomatikte 1 saat geriyi alıyorsa manuel olarak ayarlamanız gerekiyor. Şimdiden bu konuda mağdur olanlara geçmişler olsun. Yada bunu avantaja çevirecebileceklerede tebrikler.

alektamovikmovik
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Tarrak  var sabah 5 te uyandım .

http://www.trt.net.tr/anasayfa/anasayfa.aspx

2 haber okudum . Mal mal uzatmak için saçma sapan cümleler kurmuşlar . TRT saat Akar;)

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Allah'tan saatler geri alınmadı, yoksa gece gece şu saatte vardiyali düzende 1 saat fazla mesai yapacaktım(vardiya devralmaya yeni gelecek adamlar uyuyup kalmazlar sa tabii). İlk kez sevindim.

antivir-US tarafından 28/Eki/18 06:21 tarihinde düzenlenmiştir

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Tam olarak 7:12

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı

Allah'tan saatler geri alınmadı, yoksa gece gece şu saatte vardiyali düzende 1 saat fazla mesai yapacaktım(vardiya devralmaya yeni gelecek adamlar uyuyup kalmazlar sa tabii). İlk kez sevindim.

Sonuç ne oldu merak ettim. 😊

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

asdasdas sabah arkadaş gruptan yazıyor saat kaç amk diye :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SwateR
    SwateR's avatar
    Erkek

Namaz için kalktım. Baktım her yer aydınlık. Dedim nasıl oluyor. Tabi abdest için suratıma suyu vurana kadar anlamadım :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

TRT 12.40 diyor bende de 12.40 zaten. E sıkıntı yok o zaman 

Almanya Fatihi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Saat kontrol

Saat şuan 14:43 😂😂😂

alektamovikmovik
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    Jubei bunu yazdı
    antivir-US bunu yazdı

Sonuç ne oldu merak ettim. 😊

Sonuç güzeldi, yani adamların saati doğruymuş. Eğer bu sabah vardiyayi teslim alacak kişi ben olsaydım bugün işe geç kalmıştım :)

Gece güvenlikçi arayıp saati sormasa ben de bilemeyecektim, bir telefona baktım, bir bilgisayara ikisi de birbirinden farklı :)

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

2 alarm bırden kuruyorum baktım, ıpad in alarmı ötüyor, blackberry de hala saat 6, blackberry çok kaytarıyor bu ara. Halbuki ikiside otomatik ayarda.

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
Toplam Hit: 1391 Toplam Mesaj: 11
saat türkiye saat saat kaç yaz saati kış saati