Türkiyede VPS (Virtual Private Server) Hizmeti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deathmaster
    deathmaster's avatar
    Erkek

Türkiye'deki bir şirketten VPS almak istiyorum. Daha önce çalıştığınız firmalar varsa tavsiyelerinize ihtiyacım var. Paket özellikleri çok geniş olmak zorunda değil sadece text dosyası gönderilip alınacak veritabanına veri girş çıkışı olacak aylık 10 gb gibi bir BW yeterli olacaktır sanırım. Veritabanı postgreSQL olacak.

Var mıdır güvenilir şirket bildiğiniz ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lanetlicocuk
    lanetlicocuk's avatar
    Erkek

hocam r10.net e baksan daha temiz sonuçlar bulursun ama benim tavsilerim ssnet semih beyle görüşebilirsin dhs harun beyle görüşebilirsin bide netinternet var. bunlar kaliteli veya fiyatına göre kaliteli denilebilecek firmalardır.

Şişirdi Beş-On Adam, Yaptı Balon Adam, Ötekşndende Basit, Vallahi Bu Son Adam.(Abdurrahim KARAKOÇ Kan Yazısı Kitabının Balon Adam Kısmının Giriş Kıtası)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    brK
    brK's avatar
    Erkek

http://ni.net.tr/index.html

bakabilirsin hocam 1 yıl falan vps hizmeti aldım destek konusunda hiç sıkıntı yaşamadım

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

tabiki smyrna    almanya lokasyon var ama tr bilmiyorum sorarsan yardımcı olurlar

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

FCN bunu yazdı:
    -----------------------------

tabiki smyrna   

warez açacaksan sakın ha symrna

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deathmaster
    deathmaster's avatar
    Erkek

yok hocam warez değil :) temiz iş. Bir şirkete veritabanı kurulup bir yazılım üzerinden veritabanına i/o yapılcak sadece.Önemli bir nokta her hizmeti yükleyip çalıştırabilmem. Birde centos yerine redhat hatta opensuse olursa daha bi güzel olur.

şimdilik alternatifler

turhost

ssnet

dhs

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

deathmaster bunu yazdı:

yok hocam warez değil :) temiz iş. Bir şirkete veritabanı kurulup bir yazılım üzerinden veritabanına i/o yapılcak sadece.Önemli bir nokta her hizmeti yükleyip çalıştırabilmem. Birde centos yerine redhat hatta opensuse olursa daha bi güzel olur.

şimdilik alternatifler

turhost

ssnet

dhs

turhost güzeldir

eğer açılıp kapanması dert olmazsa sürekli koçnet sunucularından açabilirim ;)

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Milamber
    Milamber's avatar
    Erkek

ben sana bizim müridlerden bir tanesinin ortak olduğu bir firma önereyim. H2B technologies... bizim müridlerden bir tanesi ortağıdır... bir bak bakalım temas kur yardımcı olurlar.

baya iyiler diye biliyorum alanlarında... daha fazlasınıda yapabilirler...

Fırtına koparmaktır işim... Uzaklar Yolcusu
Toplam Hit: 1120 Toplam Mesaj: 8